Zamknij
REKLAMA

Salon DASTAN - Moda Męska

ul. Dworcowa 4/1 (C.H. Pasaż), 39-300 Mielec
531 827 389

O nas

W Centrum Handlowym PASAŻ przy ulicy Dworcowej 4 powstała przestrzeń, która odpowie na potrzeby mężczyzn szukających najlepszej mody męskiej. Nowy salon DASTAN otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 16:00, a także w niedziele handlowe w godzinach od 10:00 do 15:00.

DASTAN to polska marka kreująca męski styl od 1989 roku. Marka Dastan tworzy modę męską jak i chłopięcą, w której klasyczna elegancja spotyka się z najnowszymi trendami.Mężczyźni coraz lepiej wyglądają. Moda dawno już przestała być tematem tabu, a stylowi faceci regularnie odwiedzają salony swoich ulubionych marek w poszukiwaniu nowości, które odświeżą ich szafę. Od teraz mają możliwość uzupełnić ją o ubrania marki, której salonu jeszcze w Mielcu nie było!

W naszym salonie każdy mężczyzna uzupełni swoją garderobę o każdy możliwy asortyment, ale nie tylko facet! U nas nawet najmłodsi miłośnicy mody odnajdą elegancką stylizację dla siebie już od rozmiaru 122!

Każdy mężczyzna, nawet ten najmłodszy może być stylowym i modnym. Świetnie dziewczyny zwane Dastankami doradzą, podpowiedzą i z pewnością nie raz zaskoczą, a wszystko by facet wychodzący z salonu wyglądał jak milion dolarów!