MKT SERWIS - SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH, MAGAZYNIER - ASO: SKODA, VW, KIA, FIAT

Firma MKT SERWIS - ASO SKODA, VW, KIA, FIAT poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH
MAGAZYNIER

Opis stanowiska:
- Obsługa klientów działu części zamiennych i akcesoriów,
- Obsługa zamówień na części z działu serwisu samochodowego (mechanicznego / blacharsko-lakierniczego),
- Prawidłowy dobór podzespołów w katalogach części zamiennych,
- Udzielanie informacji dot. części zamiennych i akcesoriów,
- Sporządzanie ofert na akcesoria samochodowe,
- Przestrzeganie ładu i porządku (porządkowanie) w magazynach na części,

Wymagania/obowiązki:
- Zaangażowanie, własna inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy
- Doświadczenie w obsłudze klienta
- Mile widziane doświadczenie w branży (branża motoryzacyjna) lub co najmniej wykształcenie średnie o kierunku mechanicznym - pojazdy samochodowe
- Umiejętności handlowo-sprzedażowe
- Znajomość rynku motoryzacyjnego
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
- Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
- Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych
- Wysokie standardy i profesjonalizm otoczenia
- Praca w zakładzie o ugruntowanej pozycji
- Praca w miłym środowisku i przyjemnej atmosferze
- Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem), drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji prowadzonej przez P.U.H. MKT Serwis Maziarz Sp. Jawna na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."
Administratorem danych jest P.U.H. MKT Serwis Maziarz Sp. Jawna z siedzibą w 39-300 Mielec, Wola Mielecka 592. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-30 22:39:05#12830

formierz wyrobów z tworzyw sztucznych

FORMIERZ WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH/ LAMINATER

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna zatrudni do pracy na stanowisku formierz przy produkcji części i podzespołów dla lotnictwa (samoloty, śmigłowce), kolejnictwa (lokomotywy, wagony), wojska (opancerzenia balistyczne) i elektrowni wiatrowych.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe (preferowane techniczne),
- podstawowa znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność szybkiego uczenia się.

Charakterystyka stanowiska pracy:
- ręczne laminowanie części w formach (w technologii suchej - prepregi szklane, węglowe, aramidowe) i mokrej (epoksydy, poliestry),
- obcinanie, wiercenie i szlifowanie,
- stosowanie dokumentacji technicznej (rysunek, przewodnik).

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku na I zmianę,
- praktyczne przyuczenie do wykonywanej pracy,
- możliwość skorzystania z ZFŚS i programu Multisport,
- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Chętnie zatrudnimy osoby ze zdolnościami manualnym oraz doświadczeniem w produkcji kompozytów, montażu i/lub w pracy z tkaninami (szwaczka, krawcowa).

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod nr: 17 788 41 06.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisywanie na CV następującej klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV
w celu rekrutacji na stanowisko formierz wyrobów z tworzyw sztucznych prowadzonej przez Tworzywa Sztuczne PZL Mielec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).?
Ponadto Informujemy że:
Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest: Tworzywa Sztuczne PZL Mielec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. z siedzibą przy ul Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec.
Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO).
Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Odbiorcą Państwa danych osobowych będą Tworzywa Sztuczne PZL Mielec Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j.
Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

tel. 17 788 41 06

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-30 11:51:06#12822

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ODZIEŻOWYM

Zatrudnimy sprzedawcę do sklepu odzieżowego. Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: [email protected] z dopiskiem wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji.

tel. 694483010

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-28 15:14:26#12796

Rado Sp.z.o.o. Operator maszyn (Mielec SSE )

Rado Sp.z.o.o. z siedzibą w Mielcu ( SSE ) zatrudni pracowników na stanowisko Operator maszyn.

Zakres obowiązków:
-wykonywanie samodzielnie lub koordynacja wykonania różnych zadań w ramach procesu produkcyjnego,
- przygotowanie surowców/komponentów do dalszego przerobu zgodnie z poleceniami przełożonego,

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi maszyn,
- wykształcenie zawodowe min. zawodowe,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,
- dobra organizacja pracy,
- stan zdrowia umożliwiający podjęcie zatrudnienia,
- mile widziane dodatkowe uprawnienia np. operator wózka widłowego,

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w trybie zmianowym ( 3 zmiany),
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę ),
- możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień.

Cv prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

tel. 177449000

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-27 09:39:14#12780

Pracownik magazynowy

Promuj to ogłoszenie2021-07-30 12:01:59#12820

Magazynier

Promuj to ogłoszenie2021-07-30 09:24:04#12815

Logistyk/magazynier

Promuj to ogłoszenie2021-07-30 09:23:46#12816