Blisko 30 zawodników rywalizowało w VI Turnieju Tenisa Ziemnego im. generała Władysława Sikorskiego, który odbył się w Tuszowie Narodowym. Tegoroczna edycja zgromadziła tenisistów z Mielca, Tuszowa Narodowego, Staszowa, a nawet Brzeska, a rywalizacja stała na wysokim poziomie sportowym.