17
20:47, 12.04.2021
Słabe wyniki sportowe doprowadziły do zwolnienia trenera ekstraklasowej Stali Mielec Leszka Ojrzyńskiego. Do pracy przy Solskiego 1 wraca Włodzimierz Gąsior, będzie starał się utrzymać Stal w ekstraklasie.
128
17:24, 12.04.2021
66
13:18, 12.04.2021
Tylko 7 punktów w dziewięciu meczach. Taki jest dorobek PGE FKS Stal Mielec w 2021 roku. W decydujących meczach sezonu, gdy Stal będzie bić się o utrzymanie, na mieleckiej ławce nie będzie trenera Leszka Ojrzyńskiego.
21:00, 10.04.2021
Niepowodzeniem zakończyło się sobotnie spotkanie KF Stal Mielec z Górnikiem Polkowice. Przyjezdni wygrali 9:2 i hucznie świętowali awans do futsalowej ekstraklasy.
27
16:06, 10.04.2021
Piłkarze Stali Mielec wracają na murawę po trzech tygodniach przerwy. Warta to rewelacja sezonu, najlepszy z beniaminków, której dzisiaj bliżej do strefy medalowej niż miejsca spadkowego. Stal na ostatniej lokacie, z jednym meczem zaległym.
16
18:51, 09.04.2021
Po trzech tygodniach przerwy na boiska PKO BP Ekstraklasy wracają piłkarze mieleckiej Stali. Wyjechali do Grodziska Wielkopolskiego na mecz z świetnie spisującą się Wartą Poznań. Niestety, w zespole pojawiły się zachorowania na COVID-19.
13
16:53, 06.04.2021
Jerzy Cyrak został nowym asystentem Leszka Ojrzyńskiego w sztabie szkoleniowym piłkarzy PGE FKS Stali Mielec. Obaj trenerzy współpracowali ze sobą już w przeszłości.
5
23:44, 03.04.2021
Pandemiczny sezon, bez kibiców na trybunach, okazał się pechowy dla zawodników Klubu Futsalu Stal. Wracają do 2 ligi.
2
13:00, 02.04.2021
PKO BP Ekstraklasa podała dokładne terminy meczów 27 kolejki. PGE FKS Stal Mielec na własnym stadionie zagra z Pogonią Szczecin.
9
16:48, 30.03.2021
Działacze Rakowa Częstochowa wystąpili do Ekstraklasy o przełożenie meczu PGE FKS Stal Mielec - Raków, który miał odbyć się w Mielcu, w Wielką Sobotę.
08:08, 30.03.2021
Stal Mielec wystąpi w tym meczu z łatką beniaminka, z tą samą, z którą Raków występował w poprzednim sezonie w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Teraz drużyna prowadzona przez Marka Papszuna jest na drugim biegunie ligowych zmagań. Już 3 kwietnia obie drużyny zmierzą się ze sobą w Mielcu.
6
15:37, 29.03.2021
Obrońca PGE FKS Stal Mielec Albin Granlund znalazł się w podstawowym składzie reprezentacji Finlandii na mecz z Ukrainą w eliminacjach Mistrzostw Świata. Niestety musiał zejść z murawy po kilkunastu minutach.
11
11:36, 29.03.2021
Klub FKS Stal Mielec poinformował dzisiaj o zmianach w składzie sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu.
22:03, 28.03.2021
Futsalowe derby w 1 lidze PZPN zakończyły się sporą niespodzianką. Faworyzowane Heiro nie dało rady złamać oporu Stali Mielec.
4
12:15, 28.03.2021
W piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie trwa reprezentacyjna przerwa. W Mielcu to okazja, by podsumować pierwszą część rundy wiosennej i przygotowania do decydującej fazy sezonu. Na szczęście, PGE FKS Stal jest dzisiaj ?nad kreską?. Ale przewagę ma iluzoryczną.