17:06, 20.11.2022
Cykl Biegów LOVE’LAS organizowanych przez Stowarzyszenie Zabiegani Mielec zamknął się efektownym finałem w minioną sobotę. Na biegaczy czekały nowe trasy, niezmiennie z elementem w kształcie serca, zaskoczyły zimowe warunki, a pasjonaci nordic walking rozegrali sokole Mistrzostwa Polski.
4
13:02, 29.10.2022
Złote Kolce to najbardziej prestiżowe nagrody w polskiej lekkoatletyce. W piątkowy wieczór na Stadionie Śląskim zostały wręczone wyróżnienia za sezon 2022. Wśród kobiet zwyciężyła zawodniczka LKS Stal Mielec, sensacyjna medalistka Mistrzostw Świata i Europy w chodzie sportowym, Katarzyna Zdziebło.
12:46, 10.10.2022
W miniony czwartek na Stadionie Miejskim w Mielcu odbyły się 26. Biegi o Puchar Prezydenta Mielca. Sprawdźcie wyniki zawodów!
1
21:34, 06.10.2022
Pierwszy raz po wybuchu pandemii koronawirusa w Mielcu obyły się Biegi o Puchar Prezydenta Mielca, których głównym organizatorem od lat jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. W tym roku po raz pierwszy zawody na dystansie 10 kilometrów zostały zamienione na Bieg Prezydenta na jedną milę.
1
09:55, 30.09.2022
Trudne warunki pogodowe sprawiły, że zaplanowana na dzisiaj (30 września) impreza biegowa na Stadionie Miejskim została przeniesiona na czwartek 6 października.
12:20, 29.09.2022
W sobotę i niedzielę na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie ponad 1000 młodych sportowców w wieku 14 i 15 lat rywalizowało o medale Mistrzostw Polski U16 w lekkiej atletyce. Do zawodów kwalifikacje uzyskało sześciu zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec.
1
16:12, 24.09.2022
Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec zaprasza do udziału w 26. edycji Biegu o Puchar Prezydenta Mielca. Wydarzenie już 30 września na Stadionie Miejskim w Mielcu.
10
11:40, 20.08.2022
Mielczanka, która zaledwie trzy tygodnie temu zdobywa dwa srebrne medale na Mistrzostwach Świata, teraz zdobywa srebro na Mistrzostwach Europy w Monachium!
4
12:21, 19.08.2022
Sensacyjna, dwukrotna wicemistrzyni świata w chodzie sportowym – Katarzyna Zdziebło z LKS Stal Mielec – wyjechała do Monachium, gdzie trwają lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy. W sobotni poranek wystartuje na 20 kilometrów.
6
12:36, 31.07.2022
Dawid Piłat został Mistrzem Polski U23 w rzucie młotem podczas 39. PZLA Mistrzostw Polski w Poznaniu.
16:24, 29.07.2022
Katarzyna Zdziebło z Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec zdobyła dwa srebrne medale podczas niedawnych seniorskich Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce. Sensacyjne krążki wywalczyła w chodzie sportowym. Po powrocie z USA, gdzie odbył się światowy czempionat, odwiedziła redakcję hej.mielec.pl. Rozmawialiśmy o kulisach sukcesu Katarzyny! Jej dwa medale to połowa całego dorobku Polaków na tych mistrzostwach!
4
11:37, 23.07.2022
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata seniorów Eugene 2022 dla polskiego sportu zapiszą się przede wszystkim niebywałym wyczynem mielczanki Katarzyny Zdziebło. Zawodniczka LKS Stal Mielec w ciągu tygodnia wystartowała na dwóch długich dystansach w chodzie sportowym. I sensacyjnie zdobyła dwa srebrne medale!
11
17:26, 22.07.2022
Piękny sen zawodniczki LKS Stal Mielec trwa! Mielczanka Katarzyna Zdziebło zdobyła swój drugi medal na seniorskich lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata Oregon 2022!
3
14:09, 21.07.2022
Sensacyjna wicemistrzyni świata w chodzie sportowym na 20 kilometrów – Katarzyna Zdziebło z LKS Stal Mielec - szykuje się do swojego drugiego startu podczas amerykańskich lekkoatletycznych mistrzostw globu. Media dosyć szeroko informowały o sukcesie mielczanki. Sama zawodniczka zdradziła też dziennikarzom kilka szczegółów dotyczących przygotowań i swojego życia prywatnego.
16
11:32, 16.07.2022
Katarzyna Zdziebło z LKS Stal Mielec wywalczyła srebrny medal seniorskich Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce. Rywalizowała w chodzie sportowym na 20 kilometrów. To pierwszy medal reprezentacji Polski na amerykańskich mistrzostwach, historyczna chwila dla polskiego chodu sportowego.