6
12:36, 31.07.2022
Dawid Piłat został Mistrzem Polski U23 w rzucie młotem podczas 39. PZLA Mistrzostw Polski w Poznaniu.
16:24, 29.07.2022
Katarzyna Zdziebło z Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec zdobyła dwa srebrne medale podczas niedawnych seniorskich Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce. Sensacyjne krążki wywalczyła w chodzie sportowym. Po powrocie z USA, gdzie odbył się światowy czempionat, odwiedziła redakcję hej.mielec.pl. Rozmawialiśmy o kulisach sukcesu Katarzyny! Jej dwa medale to połowa całego dorobku Polaków na tych mistrzostwach!
4
11:37, 23.07.2022
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata seniorów Eugene 2022 dla polskiego sportu zapiszą się przede wszystkim niebywałym wyczynem mielczanki Katarzyny Zdziebło. Zawodniczka LKS Stal Mielec w ciągu tygodnia wystartowała na dwóch długich dystansach w chodzie sportowym. I sensacyjnie zdobyła dwa srebrne medale!
11
17:26, 22.07.2022
Piękny sen zawodniczki LKS Stal Mielec trwa! Mielczanka Katarzyna Zdziebło zdobyła swój drugi medal na seniorskich lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata Oregon 2022!
3
14:09, 21.07.2022
Sensacyjna wicemistrzyni świata w chodzie sportowym na 20 kilometrów – Katarzyna Zdziebło z LKS Stal Mielec - szykuje się do swojego drugiego startu podczas amerykańskich lekkoatletycznych mistrzostw globu. Media dosyć szeroko informowały o sukcesie mielczanki. Sama zawodniczka zdradziła też dziennikarzom kilka szczegółów dotyczących przygotowań i swojego życia prywatnego.
16
11:32, 16.07.2022
Katarzyna Zdziebło z LKS Stal Mielec wywalczyła srebrny medal seniorskich Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce. Rywalizowała w chodzie sportowym na 20 kilometrów. To pierwszy medal reprezentacji Polski na amerykańskich mistrzostwach, historyczna chwila dla polskiego chodu sportowego.
17
00:14, 16.07.2022
Potężny sukces zawodniczki LKS Stal Mielec! Katarzyna Zdziebło zdobyła srebrny medal seniorskich lekkoatletycznych Mistrzostw Świata!
4
18:09, 15.07.2022
Reprezentacja Polski na rozpoczęte dzisiaj w amerykańskim Eugene lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata liczy 45 zawodników. W tym gronie jest Katarzyna Zdziebło z LKS Stal Mielec.
10:20, 13.07.2022
W dniach 7-9 lipca w Radomiu odbyły się 76 Mistrzostwa Polski w kategorii U20. Jak poradzili sobie mielczanie?
4
23:20, 10.06.2022
Kolejny sukces odnotowała Katarzyna Zdziebło. Mielecka lekkoatletka została Mistrzynią Polski w chodzie na 5000 m.
2
20:38, 01.06.2022
W Stalowej Woli odbyły się kolejne lekkoatletyczne zawody. Mieleccy zawodnicy przywieźli medale!
11:21, 24.05.2022
Kolejnym przystankiem lekkoatletów LKS Stali Mielec był stadion Juwenii w Przemyślu, na którym w ostatnią sobotę rozegrano Mistrzostwa Województwa Młodzików.
3
10:39, 19.05.2022
Na stadionie szkolnym w Przemyślu zainaugurowano letni sezon lekkoatletyczny 2022 na Podkarpaciu.
3
12:09, 14.05.2022
I Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym na 35 kilometrów okazały się szczęśliwe dla zawodników z Mielca! Z Opola, rodzinnego miasta mistrza olimpijskiego Dawida Tomali, złoto i rekord kraju przywiezie Katarzyna Zdziebło.
4
11:33, 24.04.2022
Mielczanka nie zatrzymuje się! Znów zdominowała mistrzostwa kraju w chodzie, a swoim wynikiem zbliżyła się nawet do rekordu Polski. Swoją bogatą kolekcję medalową powiększył również Rafał Augustyn.