1
12:39, 14.04.2021
Sprawdź podsumowanie meczów ligowych mieleckich drużyn z minionego tygodnia. Tylko w hej.mielec.pl sportowy Flesz wideo!
17
20:47, 12.04.2021
Słabe wyniki sportowe doprowadziły do zwolnienia trenera ekstraklasowej Stali Mielec Leszka Ojrzyńskiego. Do pracy przy Solskiego 1 wraca Włodzimierz Gąsior, będzie starał się utrzymać Stal w ekstraklasie.
128
17:24, 12.04.2021
66
13:18, 12.04.2021
Tylko 7 punktów w dziewięciu meczach. Taki jest dorobek PGE FKS Stal Mielec w 2021 roku. W decydujących meczach sezonu, gdy Stal będzie bić się o utrzymanie, na mieleckiej ławce nie będzie trenera Leszka Ojrzyńskiego.
4
21:09, 11.04.2021
To ostatni mecz mielczanek w rundzie zasadniczej, za tydzień będą pauzowały. Podejmując akademiczki z Gliwic musiały wygrać, by zapewnić sobie drugie miejsce w tabeli przed rundą play-off.
21:00, 10.04.2021
Niepowodzeniem zakończyło się sobotnie spotkanie KF Stal Mielec z Górnikiem Polkowice. Przyjezdni wygrali 9:2 i hucznie świętowali awans do futsalowej ekstraklasy.
27
16:06, 10.04.2021
Piłkarze Stali Mielec wracają na murawę po trzech tygodniach przerwy. Warta to rewelacja sezonu, najlepszy z beniaminków, której dzisiaj bliżej do strefy medalowej niż miejsca spadkowego. Stal na ostatniej lokacie, z jednym meczem zaległym.
7
15:51, 10.04.2021
Mecz 19 kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Mielecka Stal w poprzedniej rundzie przełamała się po ośmiu porażkach. Czy rozpocznie serię zwycięstw?
16
18:51, 09.04.2021
Po trzech tygodniach przerwy na boiska PKO BP Ekstraklasy wracają piłkarze mieleckiej Stali. Wyjechali do Grodziska Wielkopolskiego na mecz z świetnie spisującą się Wartą Poznań. Niestety, w zespole pojawiły się zachorowania na COVID-19.
2
13:21, 08.04.2021
Rozgrywki PGNiG Superligi wracają po świątecznej przerwie. Już w sobotę SPR Stal Mielec zagra na wyjeździe z MKS Kalisz.
13
16:53, 06.04.2021
Jerzy Cyrak został nowym asystentem Leszka Ojrzyńskiego w sztabie szkoleniowym piłkarzy PGE FKS Stali Mielec. Obaj trenerzy współpracowali ze sobą już w przeszłości.
18:34, 05.04.2021
5
23:44, 03.04.2021
Pandemiczny sezon, bez kibiców na trybunach, okazał się pechowy dla zawodników Klubu Futsalu Stal. Wracają do 2 ligi.
2
13:00, 02.04.2021
PKO BP Ekstraklasa podała dokładne terminy meczów 27 kolejki. PGE FKS Stal Mielec na własnym stadionie zagra z Pogonią Szczecin.
9
19:08, 31.03.2021
Siatkarskie derby Podkarpacia były emocjonujące. Jarosławianki zaskoczyły Stal agresywną zagrywką i zdecydowanymi, mocnymi atakami na skrzydłach.