16:54, 06.12.2021
Mamy połowę sezonu 2021/2022 piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. PGE FKS Stal Mielec ulokowała się w górnej połowie tabeli, co jest wielkim pozytywnym zaskoczeniem. Biało-Niebiescy dzisiaj w klasyfikacji wyprzedzają obie drużyny z Krakowa!
3
21:43, 05.12.2021
ITA Tools Stal Mielec pokonała w wyjazdowym meczu zespół Karpat Krosno 3:1.
2
13:54, 05.12.2021
Zaskakujące bramki z dystansu sprawiły, że ekipa z Buska wygrała w Mielcu mecz futsalowej 2 ligi PZPN.
2
18:42, 04.12.2021
Siatkarki ITA Tools Stal Mielec swoje dwa poprzednie mecze w 1 lidze przegrały. Na tym ich niedzielne rywalki budują nadzieję na zwycięstwo. A będą to małe derby Podkarpacia, bo Stal jedzie do Krosna.
11
22:36, 03.12.2021
Piątkowy mecz PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych w Mielcu upłynął pod znakiem przewagi i kontroli jednego z kandydatów do medali. Trener mielczan jednak zobaczył na tle mocnego rywala poprawę gry swojej drużyny.
29
16:05, 03.12.2021
Piątek, 3 grudnia 18:00 - o tej porze zabrzmiał w Mielcu pierwszy gwizdek meczu 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy, czyli oznaczającego połowę sezonu. PGE FKS Stal Mielec podejmowała Wisłę Płock. I wyprzedziła Nafciarzy w tabeli! Rundę kończy w górnej połowie stawki.
12:18, 03.12.2021
W niedzielę siatkarki ITA Tools Stal Mielec zagrają wyjazdowe spotkanie z Karpatami Krosno.
10:42, 03.12.2021
Blisko półmetku sezonu w 2 lidze futsalu. Czy Stal zanotuje pierwsze zwycięstwo?
2
23:36, 02.12.2021
Piątek, 3 grudnia 18:00 - o tej porze zabrzmi w Mielcu pierwszy gwizdek meczu 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy, czyli oznaczającego połowę sezonu. PGE FKS Stal Mielec podejmie Wisłę Płock. To jednak nie ostatnia gra w tym sezonie.
4
08:46, 02.12.2021
Po nieudanym meczu w Gdańsku, przed szczypiornistami Handball Stal Mielec o wiele bardziej wymagające spotkanie. Już w najbliższy piątek zmierzą się przed własną publicznością z Azotami Puławy.
21:20, 01.12.2021
W minioną sobotę odbył się IV Turniej Brazylijskiego Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży Charakterne Dzieciaki” w Stalowej Woli.
21:26, 30.11.2021
W piątkowy wieczór PGE FKS Stal Mielec podejmie Wisłę Płock w piłkarskiej ekstraklasie, to arcyważne spotkanie dla pozycji mielczan w tabeli. Ale już w środę wyjaśni się przyszłość klubu, który walczy z potężnymi problemami finansowymi.
1
20:45, 30.11.2021
Drużyna AP Piłkarskie Nadzieje z Mielca zagrała o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Wcześniej wygrała rozgrywki na Podkarpaciu.
1
17:27, 30.11.2021
W listopadzie rozgrywki zakończyły zespoły podkarpackiej 4 ligi piłkarskiej. Ostatnie mecze pociągnęły zespoły powiatu mieleckiego w dół tabeli.
10:42, 29.11.2021
W ostatnią sobotę na terenach zielonych AWF w Krakowie rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych.