W meczu 1 ligi siatkarek mielczanki wyraźnie przegrały w derbach Podkarpacia.
19:46, 19.01.2019
W niedzielny wieczór w Krośnie dojdzie do spotkania dwóch podkarpackich zespołów grających na zapleczu ekstraklasy siatkarek.
24
20:06, 16.01.2019
Pięć setów było potrzebnych, by rozstrzygnąć mecz pomiędzy UKS Szóstką a AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Lepszy okazał się jednak zespół gości.
00:43, 16.01.2019
UKS Szóstka Mielec rozegra w dwa tygodnie trzy mecze w Mielcu. Będą to ostatnie mecze domowe w rundzie zasadniczej.
6
20:21, 12.01.2019
Siatkarki UKS Szóstki Mielec wygrały z Jokerem Świecie. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był tie-break, który mielczanki wygrały 15:13.
12:45, 11.01.2019
Przed zespołem UKS Szóstki kolejny mecz. Mielczanki w sobotę zagrają w Świeciu.
7
00:33, 06.01.2019
W meczu 1 ligi siatkarek UKS Szóstka Mielec uległa tarnowiankom. Mielczanki nie ugrały nawet seta.
12:25, 02.01.2019
W sobotę 5 stycznia UKS Szóstka Mielec podejmie PWSZ Azoty Tarnów.
7
01:18, 23.12.2018
Lider 1 ligi siatkarek rozprawił się z Szóstką Mielec bez straty seta. Nie przegrał żadnej partii, chociaż w drugiej Szóstka przeważała aż dziewięcioma punktami!
10:26, 20.12.2018
Lider tabeli siatkarskiej 1 ligi będzie kolejnym rywalem UKS Szóstki. Mecz w sobotę w Mielcu.
17
22:50, 16.12.2018
Drugiej wysokiej porażki doznały w ten weekend siatkarki Szóstki Mielec. W sobotę uległy Wiśle Warszawa, w niedzielę były zdecydowanie słabsze od Energetyka Poznań.
4
20:37, 15.12.2018
Mieleckie siatkarki w ten weekend rozegrają ostatnie wyjazdowe mecze ligowe w tym roku. Dzisiaj gościły w Warszawie, w niedzielę wyjdą na parkiet w Poznaniu.
4
13:26, 09.12.2018
Siatkarki Szóstki Mielec pokonały WTS Włocławek 3:0 w meczu 1 ligi siatkówki. W ten sposób zbudowały sobie dystans nad ostatnim miejsce w tabeli. Nadal jednak ich sytuacja jest bardzo trudna.
12
04:17, 08.12.2018
Pierwszoligowe siatkarki UKS Szóstki Mielec dzisiaj zagrają pierwszy mecz z serii rewanżowej zasadniczej części sezonu 2018/2019. Będzie to spotkanie "o życie".
5
22:28, 05.12.2018
Choć mielczanki nawiązały ambitną rywalizację z przeciwniczkami z Dąbrowy Górniczej wygrywając chociażby w drugim secie, seria błędów doprowadziła do porażki. Te bardzo licznie przytrafiały się jednak obydwu ekipom.