Zamknij
REKLAMA

Ksiądz Andrzej Rams ze specjalnym wyróżnieniem podczas Plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2017

01:10, 19.01.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Kustosz i proboszcz parafii w Chorzelowie ksiądz Andrzej Rams otrzymał wyróżnienie specjalne Plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2017.

Wyróżnienie specjalne przyznawane jest osobom, które w danym roku swoją działalnością wyraźnie zaznaczyły się w życiu powiatu mieleckiego. Nagroda za 2017 rok trafiła do proboszcza parafii w Chorzelowie księdza Andrzeja Ramsa – przede wszystkim za organizację uroczystości koronacji obrazu Matki Bożej Królowej Rodzin, która zgromadziła tysiące wiernych z całego kraju.

- Czuję się ogromnie zaszczycony i wzruszony tym wyróżnieniem. Cieszę się, że dostrzeżono moją osobę i to, co się wydarzyło w minionym roku na ziemi mieleckiej - pamiętna uroczystość koronacji łaskami słynącego obrazu Matki Bożej Królowej Rodzin Pani Ziemi Mieleckiej – mówił podczas gali Pozytywnego Mielczanina ksiądz Andrzej Rams. - Korzystając z okazji pragnę wyrazić wielką wdzięczność i z serca płynące podziękowanie tym wszystkim, którzy tak życzliwie z takim sercem i zaangażowaniem włączyli się w to wydarzenie – władzom, sponsorom, firmom, mieszkańcom. Długo można wymieniać tych wszystkich, którzy się zaangażowali w to wielkie dzieło.

- Tę nagrodę dedykuję wszystkim tym, którzy odrobinę swojego serca włożyli w to, że wszyscy mogliśmy przeżyć tak wielkie wydarzenie, myślę, że może historyczne, które zapisało się w dziejach całej mieleckiej ziemi – zaznaczał ksiądz Andrzej Rams.

Redakcja hej.mielec.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA