Mielec - Na Sygnale - Kronika Policyjna

Zamknij

Alarm tlenku węgla w jednym z mieszkań przy ul. Drzewieckiego

Redakcja hej.mielec.pl Redakcja hej.mielec.pl 22:05, 28.06.2026 Aktualizacja: 22:06, 28.06.2026
Alarm tlenku węgla w jednym z mieszkań przy ul. Drzewieckiego K. Radoń

Około godziny 21.00 strażacy zostali wezwani do jednego z mieszkań przy ul. Drzewieckiego w Mielcu. Powodem interwencji było uruchomienie czujnika tlenku węgla.

Po przybyciu na miejsce ratownicy przeprowadzili pomiary przy użyciu specjalistycznych detektorów. Urządzenia wykazały jedynie śladowe stężenie tlenku węgla. Strażacy przewietrzyli mieszkanie, a kolejne pomiary potwierdziły, że zagrożenie zostało wyeliminowane.

Nikomu nic się nie stało, a mieszkańcy mogli bezpiecznie wrócić do lokalu.

Warto dodać, że w związku z falą upałów straż pożarna w całej Polsce w ostatnich dniach odnotowuje wyjątkowo dużą liczbę zgłoszeń dotyczących uruchomionych czujników tlenku węgla. Wysokie temperatury mogą wpływać na pracę urządzeń oraz instalacji, dlatego każda taka sytuacja wymaga sprawdzenia przez służby.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%