Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

maszynista suwnicy- Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o.

ELEKTROCIEPŁOWNIA MIELEC SP. Z O.O.

zatrudni pracownika na stanowisko
MASZYNISTA SUWNICY
Miejsce pracy: Mielec

Wymagania:
? wykształcenie techniczne (zawodowe/średnie)
? predyspozycje do pracy na wysokości oraz zdolności manualne
? dyspozycyjność ? gotowość do pracy w systemie zmianowym
? umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
? umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
? mile widziane uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu maszyn budowlanych i suwnic
? prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
? obsługa suwnicy bramowej czerpakowej sterowanej z kabiny
? obsługa spycharki gąsienicowej
? obsługa urządzeń i taśmociągów nawęglania
? remonty i konserwacje urządzeń i maszyn
Zapewniamy:
? stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
? kursy i szkolenia niezbędne na stanowisku pracy
? pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elektrociepłownię Mielec sp. z o.o. z siedzibą 39-300 Mielec, ul. Wojska Polskiego 3 danych osobowych, które zawarłem/am w mojej aplikacji, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu o pracę.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy
Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję, iż:
a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Elektrociepłownia Mielec sp. z o.o. z siedzibą 39-300 Mielec, ul. Wojska Polskiego 3;
b) W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych, z którym mogą Państwo się skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]
c) Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja obowiązku prawnego wynikającego z przepisów Kodeksu pracy w zakresie danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz historia zatrudnienia. W zakresie pozostałych danych osobowych podstawą prawną ich przetwarzania jest zgoda, gdyż tylko od Pani/Pana zależy jakie dane zostaną zawarte w aplikacji
d) Nie przechowujemy danych osobowych dłużej niż to konieczne. Czas ich przechowywania zależy od czasu trwania procesu rekrutacyjnego. Po jego zakończeniu Pani/Pana dane zostaną usunięte.
e) Dostęp do Pani/Pana danych osobowych zawartych w dokumentach będą mieć wyłącznie upoważnieni przez Spółkę pracownicy i współpracownicy. W pewnych sytuacjach dane osobowe mogą być ujawniane przez Spółkę innym odbiorcom takim jak podmioty świadczące usługi rekrutacji, firmy ochroniarskie oraz dostawcy usług i rozwiązań IT dla Spółki.
f) Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
g) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie
o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy [email protected]
h) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
i) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z procesem rekrutacji;
j) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

tel. 603 809 526
email. rekrutacja@ec.mielec.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-05-20 20:40:38#7837

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie