Zamknij
REKLAMA

Makijażystka Natalia Leśniak z pokazem na żywo podczas gali Pozytywny Mielczanin 2017

10:29, 26.01.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Natalia Leśniak swoją pasję przerodziła w pracę – mielczankom oferuje makijaże okolicznościowe, współpracuje też przy sesjach fotograficznych. Swoje umiejętności zaprezentowała podczas gali Pozytywny Mielczanin 2017.

Co roku gala Pozytywnego Mielczanina jest okazją do poznania osób, które mają wyjątkowe pasje i umiejętności. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowała się makijażystka – Natalia Leśniak.

- Makijaż od zawsze był moją pasją, natomiast od niedawna stał się też codzienną pracą. Moje makijaże zyskały popularność głównie dzięki przeprowadzonym metamorfozom, dzięki tak zwanych „przed” i „po” – mówiła Natalia Leśniak. - Jestem samoukiem i nie kieruję się sztywnymi regułami. Wierzę w to, że piękny makijaż to sztuka, a w sztuce nie obowiązują żadne reguły.

Natalia Leśniak na żywo pokazała swoje możliwości. W prosty sposób zaprezentowała jak z makijażu dziennego można przygotować makijaż wieczorowy. – My kobiety często mamy bardzo mało czasu na przygotowanie się na większe wyjścia. Wcześniej przygotowałam makijaż dzienny, który zajmuje około 10-15 minut – podkreślała Natalia Leśniak. – Ten dzienny makijaż przede wszystkim zostanie wzmocniony kolorową kreską, która zyskuje coraz większą popularność.

Natalię Leśniak można śledzić na Facebooku

Redakcja hej.mielec.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA