Zamknij
REKLAMA

Zbigniew Tymuła wsparł plebiscyt Pozytywny Mielczanin: Gratuluję odwagi, że podjęliście takie wyzwanie

12:09, 11.01.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Podczas tegorocznej gali plebiscytu Pozytywny Mielczanin nagrodzonych zostało pięć osób. Wydarzenie wsparło Starostwo Powiatowe w Mielcu.

- Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny spotykamy się na bardzo przyjemnym spotkaniu, na którym co roku, a dzisiaj już po raz siódmy, nagradzamy najlepszych ludzi w danych dziedzinach. Myślę, że wszyscy zasłużyli na te nominacje, ale wiadomo, że wszyscy nie mogą być pierwsi. Pierwsze będą cztery osoby, dlatego już wszystkim bardzo serdecznie gratuluję odwagi, że podjęliście takie wyzwanie – zwracał się do nominowanych Zbigniew Tymuła, starosta powiatu mieleckiego.

- Dziękuję i gratuluję portalowi hej.mielec.pl, który przyczynił się do tego, żeby taką uroczystość przygotować, by się spotkać, porozmawiać i te osoby docenić - dodawał starosta.

Statuetki Pozytywnego Mielczanina w tegorocznej edycji powędrowały do Sławomira Stana, Stanisława Wanatowicza, Andrzeja Wyzgi, Zbigniewa Smółki oraz księdza Andrzeja Ramsa.

- Gratuluję wszystkim nominowanych i nagrodzonym, szczególnie księdzu kustoszowi pięknej świątyni w Chorzelowie Andrzejowi Ramsowi. To, co ksiądz prałat zrobił dla powiatu mieleckiego, naprawdę zapisało się wielkimi zgłoskami. Jesteśmy dumni, że taka uroczystość u nas się odbyła i dziękuję wszystkim, którzy się w jej organizację zaangażowali. Było to wydarzenie historyczne – podkreślał starosta.

Starosta Zbigniew Tymuła złożył też gratulacje redakcji portalu hej.mielec.pl za 10 lat działalności i przekazał herb powiatu mieleckiego. - W imieniu własnym i zarządu powiatu chcę przekazać herb i podziękować za współpracę, za te 10 lat ciężkiej pracy dla dobra całego powiatu. Informacje, które przekazujecie są wiarygodne i prawdziwe, a to jest najważniejsze. Nie manipulujecie informacjami, tylko przekazujecie to, co czytelnik chce widzieć – mówił.

- Portal hej.mielec.pl wpisał się już whistorię naszego powiatu i miasta. Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bezniego, dlatego gratuluję i życzę dalszych sukcesów w waszej pracy narzecz naszego społeczeństwa – powiedział Zbigniew Tymuła. - Życzę wam dalszego sukcesu i rozwoju. Powiat mielecki jest z was dumny.

Starostwo Powiatowe w Mielcu było partnerem plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2017.

Redakcja hej.mielec.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA