Promuj to ogłoszenie

PRACA_PRACOWNIK PRODUKCJI - FAKRO - WDF SP. Z O.O.

Data dodania: 2019-08-13 14:45:42ID: 4970

017Pokaż numer[email protected]

Miejsce pracy: Mielec, ul. Wojska Polskiego 3

Zadania:

obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
przestrzeganie zasad BHP
dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
dyspozycyjność do pracy zmianowej
dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferujemy:

umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
wynagrodzenie zasadnicze + premia
wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
przyjazną atmosferę pracy
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
bonusy w okresach świątecznych
korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie www.fakro.pl (zakładka: Kariera/Oferty pracy/Mielec)