Zamknij
REKLAMA

Stara Cegielnia: zobacz mieszkanie w wirtualnej rzeczywistości [NOWOŚĆ]

11.26, 03.09.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 20.18, 16.09.2022

Szukasz mieszkania w osiedlu Stara Cegielnia w Mielcu? Już teraz, na wczesnym etapie budowy, możesz je zobaczyć! Sprawdzić układ, a nawet umeblować! Zrobisz to dzięki specjalnej aplikacji i technologii wirtualnej rzeczywistości.

Apartamenty Stara Cegielnia powstają u zbiegu ulic Racławickiej i Wojsławskiej, blisko starego miasta, w bardzo dobrej lokalizacji. Ta inwestycja to zupełnie nowe oblicze osiedla mieszkaniowego. Inwestor zaplanował około 500 mieszkań w sześciu budynkach. Obecnie trwa budowa pierwszych dwóch obiektów, gdzie zlokalizowanych zostanie 160 mieszkań.

Przy terenie inwestycji, na ulicy Wojsławskiej 1, działa natomiast salon sprzedaży. To miejsce, które warto odwiedzić, by na miejscu – w komfortowych warunkach – poznać szczegóły oferty Starej Cegielni. To miejsce, gdzie można też przekonać się jak wybrane mieszkanie będzie wyglądało już ukończone!

To możliwe dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości VR! Odwiedzając salon sprzedaży przy ulicy Wojsławskiej otrzymasz specjalne okulary VR do Twojego smartfona, po zainstalowaniu specjalnej aplikacji możesz wybrać swoje mieszkanie, umeblować je, przejść się po nim, przyjrzeć się układowi pomieszczeń, rozmieszczeniu okien! Poczujesz się, jakbyś już teraz wszedł do swojego wymarzonego apartamentu!

Więcej informacji o inwestycji: na Facebooku Stara Cegielnia Apartamenty Mielec oraz na stronie staracegielnia.com pod numerem tel. 608 549 162
oraz w Biurze Sprzedaży przy ul. Wojsławska 1 (teren inwestycji).

Link: do pobrania bezpłatnej aplikacji na Androida oraz na urządzenia Apple

Tak może wyglądać salon w Twoim mieszkaniu w osiedlu Stara Cegielnia:

ZOBACZ WIZUALIZACJE OSIEDLA  [FOTORELACJA]9032[/FOTORELACJA] ZOBACZ WIDEO 

Więcej informacji także na Facebooku: Stara Cegielnia Apartamenty Mielec oraz na stronie staracegielnia.com pod numerem tel. 608 549 162
oraz w Biurze Sprzedaży przy ul. Wojsławska 1 (teren inwestycji).

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%