Kierowca C+E, codziennie w domu, stawka godzinowa

Oczekujemy:

- prawa jazdy kat. C + E

- gotowości do transportu zestawem z ruchomą podłogą

- odpowiedzialności za powierzone zadania

- dbałości o powierzony sprzęt

Oferujemy:

- kontrakt na umowę o prace

- godzinowe wynagrodzenie

- pracę w przyjaznym zespole

- codzienny powrót do bazy

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-11-25 14:54:47#17029

Specjalista ds. zakupów i kooperacji w firmie produkcyjnej

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:
Specjalisty ds. zakupów i kooperacji

Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)

Zakres obowiązków:

• Nawiązywanie kontaktów handlowych z dostawcami (w głównej mierze produkty)
• Wyszukiwanie, negocjacje handlowe, zamawianie towarów i usług
• Realizacja projektów na zewnątrz u kooperantów
• Zakupy bieżące do produkcji

Warunki pracy:
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe dopasowane do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz kompetencji + premia uznaniowa
• Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
• Karta MultiSport
• Ubezpieczanie grupowe
• Karta paliwowa
• Dofinansowanie do szkoleń

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość j. angielskiego (stopień komunikatywny w mowie i piśmie)
• Prawo jazdy kat. B

Masz pytania?
Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

tel. 501726511

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-11-24 10:12:44#17020

Monter elektronik / Monter automatyk – Przemysł 4.0

Montera Elektronika / Montera Automatyka

Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca) + 4 wyjazdy jednodniowe na terenie Polski w celach montażowych (w miesiącu)

• Montaż produktów (urządzenia przemysłu 4.0) na podstawie dokumentacji technicznej
• Optymalizacja prototypów
• Rozwiązywanie bieżących problemów przy montażu prototypów
• Doradztwo w zakresie rozwijania produktów

• Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz kompetencji + premię
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
• Karta paliwową
• Niezbędne narzędzia do pracy – komputer, telefon, samochód służbowy

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz umiejętność lutowania

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-11-24 10:10:24#17019

Frezer, tokarz, technolog narzędziowy, kontroler jakości - WALDREX

Dynamicznie rozwijająca się firma zatrudni pracowników z doświadczeniem:
- tokarz CNC
- frezer CNC
- technolog narzędziowy
- kontroler jakości (znajomość CMM)

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju i szkoleń
- kartę MultiSport

WALDREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. COP-u 5
39-300 Mielec
Tel: (17) 773 70 40
e-mail: [email protected], [email protected]
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli wraz z podpisem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-11-22 13:02:11#17008

Pakowacz-magazynier

Firma ZOLTA Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu - lider w branży e-commerce z ponad 14 letnim doświadczeniem zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:
PAKOWACZ - MAGAZYNIER
• komplementowanie towaru do wysyłki
• pakowanie przesyłek zgodnie ze standardem firmy
• sprawdzanie towaru przed wysyłką
• przyjmowanie i obsługa dostaw
• dbanie o czystość i dobry stan techniczny magazynu i towaru
Wymagania:
• dokładność i szybkość w działaniu
• odpowiedzialność
• łatwość nawiązywania kontaktów
• podstawowa obsługa komputera
• dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy:
• zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na pełen etat
• wynagrodzenie od 2500 pln netto
Oferta kierowana jest do mężczyzn i kobiet.
Miejsce pracy: Mielec SSE, ul. Lotniskowa 6.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-11-21 13:29:29#16995

Doradca klienta

Promuj to ogłoszenie2022-11-24 16:21:28#17024

Ślusarz

Promuj to ogłoszenie2022-11-23 15:26:10#17016