Promuj to ogłoszenie

PAN MATERAC otwiera nowy salon w MIELCU!

Data dodania: 2019-07-16 17:06:12ID: 4543

[email protected]

Zapraszamy operatywne, energiczne osoby,
które są gotowe na zmiany, nowe wyzwania i doświadczenie!

Poszukujemy osób na stanowiska:

KIEROWNIK SALONU - DORADCA KLIENTA
DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Mielec

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- przyjazne środowisko pracy;
- organizujemy szkolenia produktowe i handlowe, dające możliwość rozwoju zawodowego.
Wymagania:
- komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- odpowiedzialność, uczciwość, punktualność;
- predyspozycje sprzedażowe- samodzielność oraz zaangażowanie;
- inicjatywa;
- wysoka kultura osobista;
- gotowość do pracy w weekendy;
- umiejętność pracy w zespole;
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
- aktywne wsparcie oraz obsługa Klienta;
- dbanie o zachowanie wysokich standardów obsługi;
- budowanie wizerunku salonu oraz dbanie o ekspozycję produktów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres  [email protected] z dopiskiem "Rekrutacja Mielec".
(Prosimy nie pisać na FB privat ? nie odpowiadamy na wiadomości w tym kanale!)

www.panmaterac.pl