Promuj to ogłoszenie

Grafik / Operator DTP

Data dodania: 2019-06-10 11:10:17ID: 3985

511Pokaż numer[email protected]

Firma Team Point Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: GRAFIK / OPERATOR DTP

OBOWIĄZKI
? Przygotowywanie projektów graficznych na podstawie gotowych konstrukcji POS oraz dokumentacji technicznych
? Przygotowywanie zaprojektowanych projektów do druku (cyfrowego, uv, sitodruk, projekty z uszlachetnieniem)
? Współpraca z pracownikami firmy przy realizacji projektów
? Samodzielne prowadzenie projektów
? Praca manualna na dziale poligrafii

WYMAGANIA
? Bardzo dobra znajomość oprogramowania graficznego Corel Draw
? Praktyczna znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
? Doświadczenia w przygotowaniu materiałów do druku (DTP)
? Zmysł estetyczny i znajomość zasad typografii
? Samodzielność i organizacja pracy własnej
? Dokładność i dbałości o szczegóły wykonywanych projektów
? Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, poczucie humoru
? Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
? Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w przyjaznym środowisku pracy

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]