Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Prace porządkowe - Serwisant produkcyjny

Data dodania: 2024-04-26 10:05:26 ID: 21201

[email protected]

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE COLFARM S.A.

Prace porządkowe

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za dbanie o czystość zgodnie z wytycznymi w obszarze wytwarzania suplementów diety oraz produktów leczniczych.

Opis stanowiska:

• Utrzymanie działu produkcji w czystości
• uczestniczenie w procesie mycia pomieszczeń, maszyn i urządzeń produkcyjnych
• praca w systemie 3 zmianowym,
• przestrzeganie obowiązujących procedur, norm i instrukcji

Wymagania wobec kandydatów:
• zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań
• umiejętność współpracy z innymi
Oferujemy:

• dobre i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę
w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• możliwość rozwoju , szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
• dofinansowanie do zajęć sportowych (karta multisport)
• stabilna praca

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie dokumentu CV na adres e-mail: [email protected] ; Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu rekrutacji przeprowadzonej przez ZF COLFARM S.A Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZF COLFARM S.A. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.