Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU

Data dodania: 2019-01-10 13:18:44ID: 1684

697Pokaż numer[email protected]

SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski jest jednym z najdłużej działających w Polsce producentów elementów z tworzyw sztucznych. Łączymy wieloletnie doświadczenie z innowacyjną technologią.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy w stabilnym i bezpiecznym środowisku pracy.


Oferta pracy pracy skierowana do osoby w wieku 18-29 lat pozostającej bez pracy, zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu jako osoba bezrobotna.


Miejsce pracy: Mielec (Rzochów)

Zadania:
- Utrzymanie dobrego stanu technicznego części, sprzętu, maszyn stosowanych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych w zakładzie
- Bieżąca konserwacja maszyn zgodnie z instrukcją producenta
- Utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy
- Przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie dokumentu CV na adres: [email protected]
lub o kontakt telefoniczny: 697 661 668


Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu rekrutacji przeprowadzonej przez Sierosławski Group Jan Sierosławski zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
oraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sierosławski Group Jan Sierosławski również na potrzeby przyszłych rekrutacji.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone