Promuj to ogłoszenie

Pracownik Utrzymania Ruchu

Data dodania: 2018-12-05 13:49:35ID: 1317

[email protected]

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, poszukuje Kandydata na stanowisko: Pracownik Utrzymania Ruchu.

PUR_1218_MIE_WAI
Mielec

OPIS STANOWISKA:
Konserwacja i bieżący przegląd instalacji elektrycznej i maszyn.
Usuwanie awarii.
Nadzór nad zapleczem maszynowym firmy: właściwe oznaczanie oraz przechowywanie maszyn i urządzeń, zgłaszanie braków.
Gospodarowanie zużyciem mediów energetycznych.
Prowadzenie dokumentacji procesowej i działowej.
Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi.

WYMAGANIA:
Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Aktualne uprawnienia SEP grupa D i E do 1 kV.
Znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego.
Prawo jazdy kat. B.
Obsługa pakietu MS Office.
Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Zdobywanie doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Jednozmianowy system pracy.
Przyjazną atmosferę.