Zamknij
REKLAMA

Stanisław Wanatowicz Pozytywnym Mielczaninem w kategorii Biznes. "Cieszę się, że to mnie przypadł ten zaszczyt"

02:16, 12.01.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Statuetkę i tytuł Pozytywnego Mielczanina 2017 w kategorii Biznes potrzymał Stanisław Wanatowicz – prezes firmy Comp Soft.

Nagroda dla Stanisława Wanatowicza to efekt głosowania czytelników portalu hej.mielec.pl i kapituły plebiscytu. Rozstrzygnięcie i uroczysta gala Pozytywnego Mielczanina odbyła się 5 stycznia 2018 r.

- Strasznie mi miło, że zostałem wyróżniony tą zaszczytną dla mnie nagrodą, bo czuję się mielczaninem, od lat Wanatowicze tutaj w Mielcu mieszkają i prowadzą jakieś tam biznesy – mówił Stanisław Wanatowicz.

Comp Soft to mielecka firma, zdobywca prestiżowych nagród branżowych a także sponsor wydarzeń kulturalnych oraz podmiot wspierający akcje charytatywne. – Firma, dzięki której uzyskałem dzisiaj ten zaszczytny tytuł, nazywa się Comp Soft, istnieje od 2000 roku. Od początku jestem jej współwłaścicielem, członkiem zarządu. Natomiast od 11 lat jestem prezesem – powiedział Wanatowicz. - Firma zatrudnia 50 osób i zadaję sobie sprawę, że w Mielcu jest może mało znana, natomiast w całej Polsce jakąś tam renomą się cieszymy. Obsługujemy niemal 100 firm produkcyjnych, instytucji i banków spółdzielczych.

- Jeszcze raz się cieszę, że to mnie przypadł ten zaszczyt uzyskania tej nagrody – podkreślał nagrodzony w kategorii Biznes.

Redakcja hej.mielec.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAPodróż i spacer z dzieckiem na Ceneo.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone