6
19:59, 13.09.2019
Wiktoria Raś z LKS Stal Mielec została Mistrzynią Polski w chodzie sportowym na 20 km w kategorii wiekowej U20. Zawody zostały rozegrane w Gdańsku.
7
12:56, 24.08.2019
Zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec Katarzyna Zdziebło zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w chodzie sportowym.
4
15:32, 08.08.2019
Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec wskazał termin swojej największej imprezy biegowej, od lat gromadzącej tłumy mieszkańców Mielca.
1
16:00, 06.08.2019
Zawodnik LKS Stal Mielec wziął udział w prestiżowej międzynarodowej imprezie rozegranej w Baku, w Azerbejdżanie.
1
22:49, 05.08.2019
Tomasz Koczwara z Radomyśla Wielkiego wygrał Złoty Maraton w ramach 7. Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich, który miał miejsce w Lądku-Zdroju.
1
10:15, 05.08.2019
Zawodnik LKS Stal Mielec Rafał Augustyn aktualnie przebywa w Tokio na zgrupowaniu sportowym, którego głównym celem jest zebranie cennego doświadczenia aklimatyzacyjnego i adaptacji do warunków atmosferycznych, które będą miały miejsce za rok podczas XXXII Igrzysk Olimpijskich w sportach letnich.
1
10:45, 26.07.2019
Bogdan Dziuba i Katarzyna Kmieć wygrali 39. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła. W biegu dla młodzieży najlepsi byli Piotr Rojek i Olga Wal.
4
11:59, 17.07.2019
W dniach 8 - 13 lipca w Neapolu rozegrano 30. FISU Letnią Uniwersjadę w której udział wzięła zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec - Katarzyna Zdziebło.
3
10:26, 15.07.2019
Od środy 10 lipca do piątku 13 lipca na stadionie POSiR Golęcin w Poznaniu (dawniej Olimpia) rywalizowali najlepsi kadeci (do 24 zawodników wg rankingu w każdej konkurencji) w ramach 25. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. Młodzi sportowcy urodzeni w latach 2002 i 2003 w ramach tej imprezy walczyli także o medale PZLA Mistrzostw Polski U18 w lekkiej atletyce.
1
09:41, 13.07.2019
W dniach 3-5 lipca 2019 roku na stadionie OSiR w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii U20. Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec był reprezentowany przez szóstkę zawodników, która wcześniej uzyskała wyznaczone wskaźniki wynikowe Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
11
22:44, 22.06.2019
Połowa medali, która w sobotni wieczór została rozdana podczas dekoracji Mistrzostw Polski w chodzie sportowym na 20 kilometrów, została w Mielcu. W zawodach rozegranych na alei Niepodległości złoto zdobyła Katarzyna Zdziebło. Także srebro i brąz wywalczyli zawodnicy Stali Mielec.
2
09:12, 22.06.2019
To pierwsza taka sportowa impreza od wielu lat! Na alei Niepodległości dzisiaj rozegrane zostaną seniorskie Mistrzostwa Polski w Chodzie Sportowym na 20 kilometrów.
1
03:41, 09.06.2019
Po raz pierwszy na Stadionie Miejskim najmłodsi mielczanie wzięli udział w Biegu Przedszkolaka. Organizatorem imprezy było Przedszkole Miejskie nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka.
16:03, 05.06.2019
W sobotę 22 czerwca na Alei Niepodległości w Mielcu zostaną rozegrane seniorskie Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym na dystansie 20 kilometrów. Trwają przygotowania do tego wydarzenia: sportowe i logistyczne.
4
09:49, 13.05.2019
Zawodnicy LKS Stali Mielec wzięli udział w memoriale Zdzisław Furmanka w Kielcach.