3
14:38, 03.10.2019
Zawodnik chodu sportowego z LKS Stal Mielec przed startem na Mistrzostwach Świata w Doha przyjął elektroniczną pigułkę. Zrobił to jako pierwszy Polak.
3
10:57, 30.09.2019
To był debiut mielczanki na seniorskich Mistrzostwach Świata w chodzie sportowym na 20 kilometrów.
14
10:24, 29.09.2019
Mielczanin Rafał Augustyn osiągnął najlepszy wynik wśród Polaków w chodzie sportowym na dystansie 50 kilometrów - z czasem 4:20:25 zajął 13. miejsce. Na mecie doszło jednak do fatalnej pomyłki sędziów - gdy Augustyn przeszedł już dystans 50 km, ci zasygnalizowali, że ma do przejścia jeszcze jedną 2-kilometrowę pętlę. Mielczanin choć sygnalizował błąd sędziów, poszedł kolejne 2 km.
11
23:42, 27.09.2019
Po raz 25. odbyły się Ogólnopolskie Biegi Uliczne w Mielcu. Od kilku lat bazą zawodów jest Stadion Miejski, a biegacze wyruszają na trasę liczącą 3000 metrów przez błonia MOSiR. Kilkuset młodych zawodników natomiast rywalizuje na samym stadionie.
1
15:51, 27.09.2019
Zawodnicy LKS Stal Mielec Katarzyna Zdziebło i Rafał Augustyn znaleźli się w gronie reprezentantów Polski na Mistrzostwa Świata LA w katarskim Doha. Wystartują w chodzie sportowym, który będzie rozgrywany w ekstremalnych warunkach.
10:44, 25.09.2019
Wicemarszałek Piotr Pilch uhonorował pamiątkowymi dyplomami podkarpackich biegaczy, którzy ukończyli elitarny Ultra-Trail du Mont-Blanc - jeden z najtrudniejszych ultramaratonów terenowych w Europie - i przebiegli 171 km! To Katarzyna Żebrakowska i Paweł Dybek - mieszkający na Podkarpaciu pasjonaci nie tylko biegania.
3
10:33, 25.09.2019
Świetny występ zanotowali zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec podczas rozegranych w ostatnią sobotę i niedzielę PZLA Mistrzostw Polski w kategorii U16 (rocznik 2004 i 2005) w Tarnowie. Zawodnicy mieleckiego klubu zdobyli sześć medali - najwięcej spośród wszystkich biorących udział w tej imprezie klubów z całej Polski. Województwo podkarpackie w sumie zdobyło dziewięć medali.
10:33, 21.09.2019
Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, a także promocja miasta Mielca i regionu. Organizatorem zawodów jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec.
5
10:29, 21.09.2019
Na stadionie Juvenii w Przemyślu młodzicy LKS Stal Mielec rywalizowali o medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików dla strefy Podkarpacko - Małopolskiej. W zawodach udział wzięło około 250 lekkoatletów z roczników 2004 i 2005.
6
19:59, 13.09.2019
Wiktoria Raś z LKS Stal Mielec została Mistrzynią Polski w chodzie sportowym na 20 km w kategorii wiekowej U20. Zawody zostały rozegrane w Gdańsku.
7
12:56, 24.08.2019
Zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec Katarzyna Zdziebło zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w chodzie sportowym.
4
15:32, 08.08.2019
Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec wskazał termin swojej największej imprezy biegowej, od lat gromadzącej tłumy mieszkańców Mielca.
1
16:00, 06.08.2019
Zawodnik LKS Stal Mielec wziął udział w prestiżowej międzynarodowej imprezie rozegranej w Baku, w Azerbejdżanie.
1
22:49, 05.08.2019
Tomasz Koczwara z Radomyśla Wielkiego wygrał Złoty Maraton w ramach 7. Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich, który miał miejsce w Lądku-Zdroju.
1
10:15, 05.08.2019
Zawodnik LKS Stal Mielec Rafał Augustyn aktualnie przebywa w Tokio na zgrupowaniu sportowym, którego głównym celem jest zebranie cennego doświadczenia aklimatyzacyjnego i adaptacji do warunków atmosferycznych, które będą miały miejsce za rok podczas XXXII Igrzysk Olimpijskich w sportach letnich.