7
15:51, 10.04.2021
Mecz 19 kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Mielecka Stal w poprzedniej rundzie przełamała się po ośmiu porażkach. Czy rozpocznie serię zwycięstw?
2
13:21, 08.04.2021
Rozgrywki PGNiG Superligi wracają po świątecznej przerwie. Już w sobotę SPR Stal Mielec zagra na wyjeździe z MKS Kalisz.
15
12:39, 31.03.2021
Leszek Ojrzyński, trener piłkarzy PGE FKS Stal Mielec, został skierowany na izolację z powodu pozytywnego wyniku testu na obecność COVID-19.
10
18:06, 28.03.2021
Biało-Niebiescy wreszcie wygrali. Wreszcie zagrali twardo, z charakterem i wytrzymali nerwowo końcówkę! Przełamali się po ośmiu kolejkach
2
00:02, 28.03.2021
Szczypiorniści SPR Stal Mielec mają za sobą kompromitujący mecz w Opolu. To kolejne w tym roku spotkanie, w którym ich postawa była powodem do wstydu. Sytuacja w tabeli natomiast jest powodem do alarmu.
40
21:03, 19.03.2021
Zupełnie nie wyszedł szczypiornistom Stali superligowy mecz z Gwardią w Opolu. Gospodarze byli faworytem, ale Stal nie zrobiła nic, by postawić się gwardzistom.
5
12:39, 17.03.2021
Już w najbliższy piątek SPR Stal Mielec rozegra mecz PGNIG Superligi. Jej rywalem będzie Gwardia Opole.
4
20:36, 07.03.2021
SPR Stal Mielec przegrała niedzielny mecz z MMTS Kwidzyn po bramce Jakuba Szyszko w ostatniej sekundzie. Nie zmienia to jednak faktu, że mielczanie w ciągu 60 minut mieli wiele okazji do wypracowania sobie przewagi punktowej. Raziła jednak nieskuteczność.
21
18:07, 07.03.2021
Brak dokładności w pierwszej połowie, którą jednak udało się wygrać dwoma bramkami i katastrofalne błędy w drugiej połowie - SPR Stal Mielec przegrała mecz z MMTS Kwidzyn 25:26. O ostatecznym losie zaważyły dostanie sekundy.
3
10:56, 06.03.2021
Nerwowy czas w mieleckim klubie szczypiorniaka trwa. Piłkarze ręczni Stali sami siebie postawili pod ścianą i teraz muszą regularnie punktować, by uniknąć katastrofy.
28
22:50, 02.03.2021
To oficjalna informacja. Po zaledwie dwóch meczach ligowych zarząd SPR Stal Mielec zwolnił trenera Marka Motyczyńskiego. Tylko jedno spotkanie w barwach Stali zanotował w roli drugiego trenera Krzysztof Biernacki! Zadecydował kompromitujący mecz w Tarnowie.
9
13:55, 02.03.2021
Jak podaje serwis sportowefakty.wp.pl Marek Motyczyński nie jest już trenerem SPR Stali Mielec. Nieoficjalne informacje wskazują, że na to stanowisko wróci? Dawid Nilsson.
11
14:54, 01.03.2021
W derbach regionu piłkarzy ręcznych Grupa Azoty SPR Tarnów pokonała SPR Stal Mielec 24:20. Przez 20 minut drugiej połowy Stalowcy zdobyli tylko cztery bramki. To wstydliwy dorobek, w ten sposób zespół z Mielca zwyczajnie zafundował zwycięstwo gospodarzom. Co po meczu mówił nowy trener Stali?
52
16:49, 28.02.2021
To derby regionu w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. Do przerwy mecz nie zachwycił, a w drugiej połowie mielczanie kompromitowali się w ofensywie. Stal do tego spotkania przystąpiła z nowym drugim trenerem.
9
13:25, 25.02.2021
W najbliższą niedzielę SPR Stal Mielec zagra wyjazdowy mecz z Grupą Azoty SPR Tarnów. Początek spotkania o godzinie 16:00.