Zamknij
REKLAMA

Love’ Las latem w sierpniu. Są zapisy

10.48, 19.07.2022 mb
Skomentuj
REKLAMA

Lato w pełni, zatem zbliżamy się wielkimi krokami do trzeciej już edycji Biegu Love’ Las. Stowarzyszenie Zabiegani Mielec zaprasza na kolejną edycję biegowych zawodów Love’ Las latem.

Miłośnicy biegania oraz nordic walking będą mieli okazję rywalizować na leśnych trasach w kształcie serca w dniu 20 sierpnia 2022 r. Zawody będę rozgrywać się na trzech dystansach: 10 km + (Dycha Van Berde, Jaśnie Pana Nordic Dyszka – dla miłośników nordic walking), 25 km + (Love’ Las) oraz 50 km + (Bardzo Love’ Las).

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Szkole Podstawowej w Przyłęku k. Mielca, Na starcie jako pierwsi pojawią się zawodnicy najdłuższego dystansu, którzy będą mieli osiem godzin na pokonanie całej trasy.

Starty odbędą się odpowiednio:

  • 7:00 Bardzo Love’ Las (50 km)
  • 9:00 Love’ Las (25 km)
  • 10:00 Dycha Van Berde (10 km)
  • 10:05 Jaśnie Panie Nordic Dyszka (10 km)

Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o starcie w zawodach, jest możliwość zapisania się do 11 sierpnia 2022 r. W przypadku wolnych miejsc, będzie okazja dołączyć do listy startujących w dniu odbywania się zawodów tj. 20 sierpnia 2022 r.

Trasa biegów prowadzić będzie ścieżkami leśnymi na terenie Nadleśnictwa Tuszyma. Oprócz pięknych widoków, świeżego powietrza, licznych podbiegów i zbiegów, gwarantowana jest świetna zabawa.

Planowana impreza to przede wszystkim zachęta do aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Z uwagi na okres wakacji warto w ten sposób atrakcyjnie wypełnić swój wolny czas. Jest to równocześnie promocja województwa podkarpackiego, powiatu mieleckiego, miasta mielca, gminy Niwiska oraz miejscowości Przyłęk, na terenach których będą rywalizować biegacze z różnych miast Polski.

Zabiegani Mielec zachęcają do regularnego odwiedzania strony internetowej bieglovelas.pl oraz profilu na portalu Facebook, gdzie ma bieżąco pojawiają się informacje dot. organizowanych zawodów.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

nikanika

5 0

Przy takim wpisowym wypadałoby pomyśleć chociaż o jakichś nagrodach finansowych dla najlepszych, nie wspomnę, że nie ma klasyfikacji w kategoriach wiekowych. Kiedyś biegałam w lovelasie, ale odkąd organizatorzy traktują tą imprezę jako źródło podwyższenia własnych dochodów to dzięki, ale nie. Chyba nie o to w tym chodzi, nigdy nie zrozumiem też uzależniania wysokości opłaty od długości dystansu. Chyba że banany na punktach odżywczych są aż tak drogie. W tym roku cztery edycje... lepiej iść w jakość nie ilość. Ale co mi tam, zostanę przy biegach za 30 zeta, przynajmniej można parę stówek za podium wybiegać. 15:48, 25.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lovebiegaczlovebiegacz

2 0

Tak tak lovelas to impreza organizowana przez krąg wzajemnej adoracji w jasnych celach :) widać po liczbie uczestników, że szału nie ma :) 08:33, 20.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%