Hat-trick Barisica w meczu rezerw [FOTO]

21:50, 14.09.2019 P.C Aktualizacja: 21:52, 14.09.2019

Było to spotkanie piłkarskiej 4 ligi podkarpackiej. KS Legion Pilzno prowadzony przez Romana Gruszeckiego sensacyjnie prowadził 1:0. Później jednak błysnął Josip Barisic.

Piłka nożna, 4 liga podkarpacka
Stal II Mielec - Legion Pilzno 4:1 (2:1)

0:1 - 7 min - Tomasz Barycza
1:1 - 14 min - Josip Barisic
2:1 - 20 min - Josip Barisic
3:1 - 47 min - Josip Barisic (karny)
4:1 - 49 min - Mateusz Bodzioch

Stal II: Damian Primel (80’ Wojciech Gajda) -  Mateusz Żyro, Mateusz Bodzioch, Maciej Urbańczyk (70’ Piotr Kron), Josip Barisic (54’ Davi), Bartosz Sobczyk (85’ Damian Skiba), Wojciech Lisowski, Paweł Olszewski (58’ Jan Kozłowski), Łukasz Seweryn, Kristijan Soljic, Oskar Mazur ©

W meczu z Legionem Pilzno rezerwy zagrały wzmocnione liczną grupą piłkarzy z pierwszoligowej kadry, większość jednak rankiem wróciła z meczu w Olsztynie co mogło odbić się na ich dyspozycji.

Spotkanie zaczęło się od sensacyjnego prowadzenia podopiecznych Romana Gruszeckiego. Legion trafił na 1:0 po rzucie rożnym. Była to siódma stracona bramka Stali II w tym sezonie, siódma po stałym fragmencie gry.

Stalowcy odpowiedzieli błyskawicznie. Dwie bramki Josipa Barisicia odwróciły przebieg meczu. Stal II dominowała, ale też nie forsowała specjalnie tempa gry. Kolejne szybkie trafienia po przerwie zamknęły mecz. Goście w drugiej połowie byli bezradni - co zrozumiałe patrząc na skład personalny Stali II w tym meczu.

Kolejka 8 - 14-15 września
Stal II Mielec    4-1    KS Pilzno
Błękitni Ropczyce    3-0    Igloopol Dębica
Piast Tuczempy     1-3    Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno     0-0    Wisłok Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna    1-2    Partyzant Targowiska
Głogovia Głogów Małopolski    0-0    Ekoball Sanok
Korona Rzeszów    3-3    KS Wiązownica