[FOTORELACJANOWA]13074[/FOTORELACJANOWA]
Imprezę otworzyły występy laureatów XVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Kolorowe Nutki”. Młodzi wokaliści zachwycili publiczność swoimi talentami, a scenę wypełniła muzyka, emocje i gromkie brawa.
Kolejnym punktem programu był koncert zespołu New Hot, który rozgrzał publiczność energetycznymi hitami i wprowadził wszystkich w prawdziwie wakacyjny nastrój. Wokół sceny gromadziły się całe rodziny, które śpiewały i tańczyły razem z artystami.
Organizatorzy zadbali również o liczne atrakcje dla najmłodszych. Dmuchańce cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem, a kolejki ustawiały się do kolorowego stoiska z malowaniem twarzy.
Prawdziwym hitem popołudnia okazało się Piana Party – ogromna chmura piany stała się centrum dziecięcych szaleństw, tańców i śmiechu. W upalny dzień ogromną ulgę przyniosła również kurtyna wodna, przygotowana przez strażaków z OSP Borowa. Dzieci mogły nie tylko się ochłodzić, ale także zmyć pianę po zabawie.
„Dziecięce Party” pokazało, że w Borowej kultura i zabawa idą w parze – z uśmiechem, muzyką i mnóstwem radości.
A już za tydzień wielkie piłkarskie emocje – finał Pucharu Wójta!