Zamknij
REKLAMA

Klub FKS Stal Mielec i PGE Polska Grupa Energetyczna rozwijają współpracę sponsorską!

11:43, 07.09.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Przedstawiciele zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej oraz Klubu FKS Stal Mielec podpisali kolejną umowę o współpracy. Na jej mocy największa polska firma energetyczna stała się sponsorem tytularnym pierwszoligowej drużyny Stali Mielec. - Piłkarska Stal Mielec to duma regionu znajdująca się w sferze zainteresowania tysięcy mieszkańców tej części Polski – mówi europoseł Tomasz Poręba.

Współpraca PGE Polskiej Grupy Energetycznej i FKS Stal Mielec będzie kontynuowana przez kolejny, trzeci już rok z rzędu. Plany jednak zakładają poszerzenie kooperacji, które rozpoczęło się po awansie FKS Stal Mielec na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy. Znaczącą rolę w zainicjowaniu dialogu pomiędzy klubem i sponsorem odegrał europoseł Tomasz Poręba. 

- FKS Stal Mielec i PGE Polską Grupę Energetyczną łączy ambicja. Piłkarze z Mielca chcą grać o najwyższe cele, a PGE fantastycznie włącza się w tę grę, wzmacniają swoje zaangażowanie w Mielcu ale jednocześnie i na Podkarpaciu. Musimy pamiętać, że piłkarska Stal Mielec to duma regionu znajdująca się w sferze zainteresowania wielu mieszkańców tej części Polski. Za tak silną obecność PGE w naszym regionie pragnę podziękować szczególnie prezesowi Henrykowi Baranowskiemu, który kształtuje ją osobiście od pierwszych chwil tej inicjatywy – przekazuje europoseł Tomasz Poręba.

Obecnie PGE jest sponsorem tytularnym Akademii Piłkarskiej FKS Stal Mielec. Spółka energetyczna wspiera także pierwszoligowy zespół i umożliwia mieleckiemu klubowi intensywne prowadzenie działań CSR – społecznych i edukacyjnych, kierowanych do kibiców piłkarskich i mieszkańców regionu, także tych najmłodszych.

Parafowana teraz umowa czyni z PGE sponsora tytularnego pierwszoligowej drużyny piłkarskiej, zwiększając w ten sposób zaangażowanie koncernu energetycznego w klub.

- Ta umowa pozwoli nam realizować nasze plany i zabiegać o spełnienie sportowych marzeń – mówi prezes FKS Stal Mielec Jacek Orłowski.

– Oczekiwania mieleckich kibiców, ale też i nasze pragnienia, to gra w piłkarskiej ekstraklasie. O to zabiegamy, o tym marzymy. Współpraca z PGE Polską Grupą Energetyczną pozwala ciągle profesjonalizować nasz Klub, jest jednym z fundamentów naszego funkcjonowania, sprawia, że możemy stawiać przed sobą ambitne cele. Bardzo dziękuję Polskiej Grupie Energetycznej, prezesowi zarządu PGE Henrykowi Baranowskiemu za zaufanie i chęć do kontynuowania naszej współpracy. Dziękuje także inicjatorowi tego współdziałania europosłowi Tomaszowi Porębie za jego aktywne zaangażowanie w sprawy naszego Klubu. Razem zamierzamy odzyskać dawny blask – komentuje Orłowski.

Mieleccy piłkarze w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi i Pucharu Polski będą występować jako PGE FKS Stal Mielec.

hm

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

activpig3Dactivpig3D

0 0

Ładne zdjęcie przytulnych chłopców. 06:01, 07.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lukasz200992lukasz200992

0 0

Krok po kroku zwiększajmy budżet poprzez nowe umowy sponsorskie. Jeśli tak będzie to awans prędzej czy później będzie. Nic na siłę. Oby jeszcze w tym sezonie było więcej takich pozytywnych informacji. Możliwości jest sporo np. sponsor tytularny stadionu czy większe wsparcie obecnych partnerów + pozyskanie kolejnych. Fajnie jakby jakiś bukmacher czy napój izotonicznt zainwestował w Stal. Trzeba sukcesywnie powiększać siatkę sponsorów oraz inwestować w szkolenie. Bez tego sam awans nic nie da u skończymy jak Sandecja. 06:26, 07.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MielczaninnadorobkuMielczaninnadorobku

0 0

Zapłacą podatnicy i ich dzieci w prądzie 07:17, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%