Ponownie na Górce Cyranowskiej odbył się bieg „Policz się z cukrzycą”. To wydarzenie wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Bieg „Policz się z cukrzycą” w Mielcu odbył się już po raz trzeci. Wydarzenie, odbywające się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ma na celu zbiórkę pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
W tegorocznej edycji mieleckiego biegu udział wzięło ponad 200 zawodników. Całkowity dochód z zakupu pakietów startowych trafi właśnie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Trasa biegu niezmiennie poprowadzona została ścieżkami Górki Cyranowskiej. Biegacze pokonali łącznie trzy pętle - każda o długości dwóch kilometrów. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal.
Najszybszy na mecie był Piotr Rojek z Ropczyc, który uzyskał czas 23:04. Drugi zameldował się Kamil Piórek z Nowej Dęby (23:15) a trzeci - Józef Rojek z Ropczyc (23:41).
Wsród pań najlepsza była Anna Jasiak z Woli Rzędzińskiej. Jej czas to 26:21. Drugie miejsce zajęła Kinga Walania-Bronhard z Głogowa Małopolskiego (27:13), trzecia była Daria Nowak z Tarnowa (28:02).
13 3
Najszybszy 32:04
Drugi 23:15
No okej...
7 3
Ale jaja jak arbuzy.
8 9
Nie dawno Górka była sprzątana.i co teraz?
1 0
Nic
5 7
A biegł ktoś z aparatu władzy z nowogrodzkiej
1 0
nie widziałeś na focie ?
3 3
Ale dym.... :)
7 7
ooooo Tęczowo bylo
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
1 3
esbek to cię pajacu spłodził i to przez przypadek
1 2
jakim prawem wyzywasz ludzi od durni niedorozwoju ?
7 13
Ci ludzie nie są nawet świadomi, że wzięli udział w totalnie bezsensownym biegu pod względem finansowym. Koszt zbiórki WOŚP jest większy niż zebrane środki. Co roku. Krótko mówiąc fundacja jest pod krechą, ale nie...bo owsiak przecież nie liczy kosztów....
1 1
Czy Ty myślisz co Ty piszesz. Weź i policz mądralo
4 8
Ile na organizację 200000 zł Owsiak dopłaci i bilans na zero.Powodzenia za rok
2 8
Tęczowy bieg. Jedna dama nawet z rogami . Szkoda ludzi
5 1
Brawo dla ludzi, brawo dla życia, brawo dla pomysłu. Wspaniale i przyjemne z pożytecznym.
A także: STOP MARUDEROM!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz