Zamknij
REKLAMA

Spotkali się na Rynku w Dębicy. Dostali po 500 zł

10:31, 06.04.2020 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Dwóch mieszkańców powiatu dębickiego postanowiło spotkać się wczoraj na dębickim rynku. Obaj zostali ukarani mandatami, w związku z łamaniem obowiązujących przepisów.

Policjanci każdego dnia sprawdzają ewentualne miejsca gromadzenia się osób. Zdecydowana większość mieszkańców naszego powiatu, z dużą rozwagą, podeszła do zakazów obowiązujących od początku epidemii. Jak się jednak okazuje, niektórym mieszkańcom trudno wytrwać w dzisiejszej rzeczywistości.

Płyn antywirusowy możesz kupić z dostawą do domu! Sprawdź oferty [reklama]

Wczoraj na dębickim rynku, funkcjonariusze ukarali mandatami dwóch mężczyzn. Okazali się nimi, 45-letni mieszkaniec Borowej (pow. dębicki) oraz 36-letni mieszkaniec Dębicy. Panowie razem postanowili spędzić czas oraz napić się alkoholu. Obaj zostali ukarani zgodnie z przepisem dotyczącym gromadzenia się w miejscu publicznym. Funkcjonariusze ukarali mężczyzn mandatami w kwocie 500 zł. Do tej pory debiccy policjanci ukarali za podobne wykroczenia 6 osób, oraz skierowali 7 wniosków o ukaranie do sądu. 

Dębiccy policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich respektujmy zalecenia służb.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA