Zamknij
REKLAMA

Spotkali się na Rynku w Dębicy. Dostali po 500 zł

10:31, 06.04.2020 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Dwóch mieszkańców powiatu dębickiego postanowiło spotkać się wczoraj na dębickim rynku. Obaj zostali ukarani mandatami, w związku z łamaniem obowiązujących przepisów.

Policjanci każdego dnia sprawdzają ewentualne miejsca gromadzenia się osób. Zdecydowana większość mieszkańców naszego powiatu, z dużą rozwagą, podeszła do zakazów obowiązujących od początku epidemii. Jak się jednak okazuje, niektórym mieszkańcom trudno wytrwać w dzisiejszej rzeczywistości.

Płyn antywirusowy możesz kupić z dostawą do domu! Sprawdź oferty [reklama]

Wczoraj na dębickim rynku, funkcjonariusze ukarali mandatami dwóch mężczyzn. Okazali się nimi, 45-letni mieszkaniec Borowej (pow. dębicki) oraz 36-letni mieszkaniec Dębicy. Panowie razem postanowili spędzić czas oraz napić się alkoholu. Obaj zostali ukarani zgodnie z przepisem dotyczącym gromadzenia się w miejscu publicznym. Funkcjonariusze ukarali mężczyzn mandatami w kwocie 500 zł. Do tej pory debiccy policjanci ukarali za podobne wykroczenia 6 osób, oraz skierowali 7 wniosków o ukaranie do sądu. 

Dębiccy policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich respektujmy zalecenia służb.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA