Zamknij
REKLAMA

Zastosowanie oraz rodzaje włoskich pomp Liverani

17:06, 29.07.2021 | Materiał partnera

Pochodząca znad Morza Śródziemnego, włoska firma Liverani znana jest na rynku głównie ze swoich świetnej jakości, nowoczesnych pomp przemysłowych, które zostały wyposażone w elastyczne wirniki. W swojej ofercie ma także inne urządzenia, których zadaniem jest transport, jednak to z tych pierwszych marka jest najbardziej znana i w tym właśnie segmencie branży się specjalizuje. Jakie pompy z elastycznym wirnikiem ma w swoim asortymencie i co warto o nich wiedzieć? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie czytajcie dalej!

Liverani i ich pompy z elastycznym wirnikiem

Samozasysające pompy z elastycznym wirnikiem to bez wątpienia flagowy produkt, sygnowany logo marki Liverani. Warto podkreślić, że są to pompy odwracalne, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a konstrukcja zastosowanego w nich wirnika umożliwia niesamowicie wydajne i jednocześnie nieagresywne pompowanie medium, z którym mamy do czynienia. Tego rodzaju rozwiązanie stosuje się zwykle, gdy ciecz wymaga od nas delikatności i subtelnego traktowania. Pompy, które ma w ofercie marka Liverani znajdziecie m.in.

  • w przemyśle kosmetycznym,
  • w przemyśle spożywczym,
  • w przemyśle farmaceutycznym.

źródło: https://gaa.com.pl/pk/producenci/pompy-liverani/

W asortymencie pomp samozasysających z wirnikiem elastycznym przedsiębiorstwa Liverani znajdziemy pompy z silnikiem elektrycznym i zabezpieczeniem przeciwwybuchowym oraz pompy blokowe z silnikiem przekładniowym i elektrycznym. Oczywiście, wybór jest zdecydowanie większy i zachęcamy do zapoznania się z nim. Z pewnością znajdziecie w ich ofercie to, czego szukacie.

Liverani i pompy objętościowe

Liverani proponuje swoim klientom również samozasysające zębate pompy objętościowe. Ich podstawowym przeznaczeniem jest przepływ lepkich, olejowych cieczy. Można je nabyć z podstawą bądź bez niej.

Pompy z pierścieniem od Liverani

Tego rodzaju pompy włoskiej marki stosowane są głównie w rolnictwie. Znajdziecie je także w przemyśle:

  • spożywczym,
  • chemicznym,
  • morskim.

Budowa pomp tego typu pozwala na zmianę kierunku przepływu zasysanego płynu. Charakterystycznym elementem ich konstrukcji jest wirnik gwiazdowy.

Elektryczne jednośrubowe pompy prosto z Włoch

Liverani ma w ofercie także elektryczne pompy jednośrubowe ze stalowym korpusem, które stosuje się wszędzie tam, gdzie trzeba przetransportować ciecz lepką, gęstą, z elementami stałymi.

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%