Zamknij
REKLAMA

Amerykański Sen z Sertą – wielka promocja w salonie Pan Materac w Mielcu!

00:00, 26.05.2022 | Artykuł sponsorowany

W salonie Pan Materac w Mielcu w dniach 26.05-04.06.2022 r. na wszystkich Klientów czekają wyjątkowo atrakcyjne rabaty! W ramach akcji promocyjnej Amerykański Sen z Sertą ceny wszystkich modeli tej marki będą o 20% niższe! Na tym nie koniec! Wybrane materace sygnowane logo Pan Materac będą w promocji aż o 35%! Takiej okazji nie można przegapić!

Amerykański Sen z Sertą – 20% rabatu na wszystkie materace czołowej marki z USA!

Już 26 maja startuje wielka akcja promocyjna Amerykański Sen z Sertą, która potrwa ponad tydzień. Wszystkie materace Serta można w tym czasie kupić 20% taniej!

Serta to amerykańska marka będąca liderem wśród producentów materacy w Stanach Zjednoczonych, a także jedną z wiodących marek na całym świecie. Każdy produkt został zaprojektowany tak, aby zapewnić ponadprzeciętny komfort snu. Dostępne u nas modele posiadają wkład wykonany z połączenia sprężyn kieszeniowych i kilku warstw pianek.

Pełna oferta materacy Serta dostępna jest na www.panmaterac.pl/serta_42

Promocja obowiązuje wyłącznie w salonie Pan Materac w Mielcu w dniach 26.05-04.06.2022 r.

Wybrane materace Pan Materac aż 35% taniej!

To jeszcze nie wszystko! W czasie trwania akcji Amerykański Sen z Sertą będą również obowiązywać rabaty w wysokości 35% na wybrane modele materacy z naszym własnym logo.

Materace Pan Materac są zróżnicowane pod względem wypełnienia. Nasz asortyment obejmuje zarówno materace kieszeniowe, jak i te z wkładem z różnego rodzaju pianek. To rozwiązania wypracowane dzięki dogłębnemu zrozumieniu potrzeb użytkowników.

Zobacz wszystkie produkty na www.panmaterac.pl/pan-materac_12

Przyjdź i wybierz idealny dla siebie materac, który pozwoli Ci poczuć różnicę w poziomie komfortu snu. Tylko teraz w tak dobrej cenie! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Mielcu:

www.panmaterac.pl/c/materace-mielec-61

C.H. UNIMET PLAZA
ul. Przemysłowa 2, lok. B4
39-300 Mielec
tel.: 17 777 95 05
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 9:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
Niedziela: nieczynne

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%