Zamknij
REKLAMA

Foto podsumowanie pobytu mielczan na ŚDM

13:18, 04.02.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Światowe Dni Młodzieży w Panamie przeszły do historii. Już kilka dni temu grupa pielgrzymów z Osiedla Smoczka wróciła do Mielca. Uczestniczyli w pełnym programie ŚDM 2019.

Światowe Dni Młodzieży to spotkanie młodych chrześcijan z całego globu. Poprzednio odbywały się w Polsce, teraz w Panamie. Na „drugi koniec świata” wyprawiła się grupa młodych z parafii na Osiedlu Smoczka.

- Mamy nadzieję, że owoce nasze wyjazdu będą miały wpływ na trwającą rzeczywistość i świat wokół nas. Papież Franciszek niezwykle motywował młodzież, namawiając nas do zmieniania świata na lepsze. Do podążania za marzeniami - dzisiaj przekazują.

- Jednym z naszych marzeń był wylot na pielgrzymkę do Panamy. Nie mogłaby się ona udać bez pomocy parafian ze Smoczki, naszych rodzin czy dobrodziejów. Pragniemy dzielić się teraz z wami radość bycia chrześcijaninem i podążać za słowami papieża, który nazwał młodych "Bożym teraz" - komentują młodzi ze Smoczki.

- Dziękujemy portalowi hej.mielec.pl za relacjonowanie naszego pobytu na ŚDM. Wielu mielczan dzięki temu mogło łączyć się z nami duchowo - dodają.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

MiesławMiesław

2 1

NALEŻY WAM SIĘ SZACUNEK ZA TO ŻE MIELIŚCIE ZE SOBĄ PRAWDZIWĄ POLSKĄ FLAGĘ !!! BEZ CZARNYCH GRYZMOŁÓW.BRAWO !!!!!! 07:43, 05.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kolokolo

1 0

Fajnie super brawo 07:55, 06.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone