Zamknij
REKLAMA

Impreza z okazji chrztu – ważna kwestia czy zwykły marketing?

11.16, 05.07.2022 Materiał partnera

Wyprawianie uroczystości z okazji chrztu jest w Polsce wciąż bardzo popularne. Najczęściej jest to przyjęcie urządzone w restauracji, gdzie zaprasza się najbliższą rodzinę. Nie zawsze jednak musi być to wydarzenie skromne – są również zwolennicy dużych imprez. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na rodzinny obiad czy okazałą uroczystość z okazji chrztu naszego dziecka – powinniśmy pamiętać o najważniejszych kwestiach, które sprawią, że ten dzień będzie dla nas niezapomniany i idealny.

Znajdź dobre miejsce

Zanim rozpoczniesz poszukiwania wymarzonego miejsca, by zorganizować swoją imprezę, zastanów się ilu i jakich gości się spodziewasz. Jeżeli będą to głównie dorośli, dobrze sprawdzi się porządna restauracja z dobrym jedzeniem. Pomyśl jak długo ma trwać uroczystość – zadbaj o przystawki, pierwsze danie, drugie oraz ciekawe desery. Dobrze, aby goście mieli wybór. Nie każdy lubi jeść mięso czy rybę i nie każdy ma ochotę wyłącznie na szarlotkę. Jeżeli spodziewamy się wśród gości rodzin z dziećmi – warto też zadbać o kącik zabaw czy dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Nie bez znaczenia będą również obiady dziecięce – frytki, panierowany kurczak i karmelizowana marchewka to klasyk wśród dań, które zawsze się sprawdzają.

Strój do chrztu

Niesamowicie ważną kwestią, która odgrywa coraz większą rolę podczas tego typu imprez okolicznościowych jest strój do chrztu. Chodzi tu głównie o to jak będzie ubrane dziecko, które tego dnia świętuje, ale również jego rodzice czy chrzestni. Często dobierane są stroje podobne do siebie, nawiązujące dodatkami czy kolorystyką. Strój do chrztu https://mkmaryla.pl/10-ubranka-chrzcielne ma też ogromne znaczenie w przypadku realizowania sesji fotograficznej związanej z tym wydarzeniem. Zarówno dla dziecka jak i jego rodziny jest to wspaniała pamiątka, do której można wracać po latach.

Gdzie kupić dobry jakościowo strój do chrztu?

Jeżeli zależy nam na dobrych gatunkowo tkaninach powinniśmy wziąć pod uwagę czystą biobawełnę, len lub muślin – zwłaszcza w przypadku dziewczęcych sukienek. Będą one nie tylko pięknie się układały, ale maluszkowi będzie w takim materiale wygodnie i komfortowo. Wybierajmy sprawdzone marki, stawiając na ubrania z butików, a jeśli skusimy się na towar z sieciówki – koniecznie sprawdźmy skład. Najlepszym wyborem jednak będzie kupno oryginalnego projektu na wymiar od producenta typu hand-made. Taka osoba, z pewnością przygotuje nam strój do chrztu, który będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Będzie miał jednak także nieco wyższą cenę niż egzemplarze z sieciówek czy nawet butików. Wszystko zależy od tego, do czego przywiązujemy największą uwagę. Jeśli oryginalność jest dla nas ważna, z pewnością nie pożałujemy takiej decyzji.

Czego unikać?

Jeśli sami sprawdzamy skład – unikajmy takich materiałów jak poliester, poliamid czy zbyt duża ilość elastanu. Tego rodzaju tkaniny być może będą dobrze wyglądać, ale nie będą z pewnością wygodne, zwłaszcza w ciepłe dni. Dziecko może się przegrzać, a także odparzyć, co z pewnością nie będzie wywoływało miłych wspomnień po latach.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%