Zamknij
REKLAMA

3. Bieg Niepodległości w końcu dojdzie do skutku!

11:38, 04.03.2021 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Przekładany od listopada ub. roku 3. Bieg Niepodległości odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 marca na Bulwarach. Zawody przeprowadzone zostaną bez udziału publiczności.

W niedzielę 7 marca odbędzie się 3. Bieg Niepodległości w Mielcu z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy apelują o uszanowanie zasad przeprowadzenia imprezy i pełnie dostosowanie się do obostrzeń epidemicznych.

Jak przekazują, biuro zawodów będzie wydawać pakiety startowe tylko osobom, które zastosują się do wytycznych: dystans społeczny między uczestnikami, obowiązkowe zasłonięcie nosa i ust maseczkami, dezynfekcja rąk przed i po odejściu od stolika.

Identycznie wygląda sytuacja na mecie i w czasie dekoracji.

Zasłanianie nosa i ust obowiązuje również na starcie, który zostanie podzielony na serie, a czas każdego uczestnika będzie liczony oczywiście netto. - zawody bez udziału publiczności, więc prosimy tym razem nie zabierać ze sobą rodzin, dzieci i znajomych, to też bardzo istotne! Prosimy również nie zbierać się w liczne grupy!

Biuro zawodów otwarte zostanie o godz. 11:30. Start biegu zaplanowano na godz. 13:30. Dekoracja uczestników zaplanowana została na godz. 15:00.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

fkvcfkvc

1 1

k...wa powinno być odwolane 3 fala 16:06, 05.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%