Zamknij

Zwiększona obsada VII Memoriału im. Antoniego Weryńskiego!

13:10, 13.07.2020 Aktualizacja: 10:51, 14.07.2020
Skomentuj

Do obsady VII Memoriału im. Antoniego Weryńskiego dołącztły PGE VIVE Kielce oraz Zagłębie Lubin.

VII edycja Memoriału im. Antoniego Weryńskiego od samego początku zapowiadana była jako najmocniejsza w historii. W turnieju oprócz gospodarzy udział miały wziąć takie zespoły jak Orlen Wisła Płock, Azoty Puławy, Górnik Zabrze, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski oraz Tatran Presov.

Dziś już wiemy, że obsada zostanie poszerzona do ośmiu drużyn, gdyż w dniach 14-15 sierpnia do Mielca przyjedzie również PGE VIVE Kielce oraz Zagłębie Lubin!

Memoriał rozegrany zostanie systemem drabinkowym, a każdy z zespołów przez dwa dni rozegra trzy spotkania.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

voltvolt

0 5

I co z tego skoro koronamorderca już uśmiercił całe widowisko.

13:48, 13.07.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FunFun

7 0

Mega obsada Memoriału. Lepsza niż wtedy kiedy było Baia Mare. Brawa dla prezesa Kowalika, bo ściągnięcie takich ekip jak Vive i Wisła na turniej do Mielca niedawno pozostawało w sferze marzeń. Oby była relacja w internecie z Memoriału.

20:36, 13.07.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%