10:0! Na inaugurację 2 ligi futsalu! [FOTO, WIDEO]

00:08, 18.11.2019 P.C Aktualizacja: 00:08, 18.11.2019
Skomentuj

KF Stal Mielec zdemolowała rzeszowskie Heiro II w meczu inaugurującym rozgrywki 2 ligi futsalu.

Futsal, 2 liga podkarpacka PZPN
KF Stal Mielec - Heiro II Rzeszów 10:0 (3:0)

Bramki: Wątróbski x3, Dudek x2, Miazga x2, T. Skowron x2 i Ryba.

KF STAL: Walczak, Szewc - T. Skowron, Ł. Skowron, Wątróbski, Miazga, Dopart, Ryba, Dudek.

RELACJA WIDEO:

Mielczanie strzelanie rozpoczęli w 7. minucie, w kilkadziesiąt sekund trafili dwukrotnie. Goście powinni wówczas zareagować większym zaangażowaniem w ofensywie, ale niewiele byli w stanie zaproponować, do tego szybko Stal zdołała jeszcze podwyższyć swoją przewagę. Trzy bramki przewagi mielczan przed przerwą jednak nie wskazywały na to, co stanie się po zmianie stron.

Druga drużyna rzeszowskiego Heiro została zdemolowana w zaledwie 7 minut. Czwartą bramkę Stal zapisała dwie minuty po wznowieniu gry, a w 29. minucie tablica wyników wskazywała już 8:0!

Największe emocje po przerwie związane były już tylko z dążeniem Stalowców do zdobycia dziesiątego gola, co udało się w ostatniej minucie zawodów.