Zamknij
REKLAMA

W kwietniu bieg po lotnisku. Ruszyły zapisy

11:45, 19.01.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy wszystkich lubiących aktywny wypoczynek na piątą edycję biegu po pasie startowym mieleckiego lotniska.

25 kwietnia 2021 r. miłośnicy biegania będą mieć niecodzienną okazję pokonań 6,5 km trasę po pasie startowym mieleckiego lotniska. Start i meta zawodów będą zlokalizowane obok wieży kontroli lotów. Biegacze wystartują o godz. 19:00 w blaskach zachodzącego słońca, a kierunek będą im wyznaczać zapalone światła pasa startowego.

To bieg jedyny w swoim rodzaju. To także wyjątkowa okazja, aby wzbogacić się m.in. o unikalny pamiątkowy medal. Wyjątkowymi statuetkami, przygotowanymi specjalnie na tą okazję, nagrodzeni zostaną m.in. najlepsi w kategoriach wiekowych. Idealną pamiątką będzie również koszulka biegowa, która jednocześnie będzie kolekcjonerską pamiątką dla miłośników biegów.

Dzięki udziałowi wielu partnerów uczestnicy będą mogli liczyć m.in. na pakiety startowe i posiłek regeneracyjny, ale przede wszystkim niesamowitą oprawę biegu, jakiej nie spotkacie nigdzie indziej.

Zapisy:  www.studiowizualne.com

Organizatorami biegu są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Lotnisko Mielec. Patronat honorowy nad biegiem objęły Firma Tarapata, Husqvarna Group oraz Gardner Aerospace.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Zorro Zorro

0 0

A Jogi kołcer bezmasekowiec się zapisał, uwaga na niego zarazi wszystkich.... 00:29, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sadkasadka

1 2

Z kąd się bierze w społeczeństwie tylu *%#)!& ? Ludzie mają za dużo czasu i zbędnej energii . Ile można by zrobić dobrego dla społeczeństwa spożytkowując to co takim ludziom jest zbędne i poddają się trendom tak zwanej mody :-( Jak by taki jeden bieg przełożyć np. na budowę np. dróg lub parków spokojnego odpoczynku ? A ile trzeba wcześniej zmarnować energii i czasu aby wziąć udział w takim tragicznym widowisku ? A ilu z pośród tych biegaczy :-) trzeba będzie leczyć za pieniądze wszystkich płacących na NFZ ? Przecież co najmniej połowa z nich w wieku powyżej 40-lat będzie wymieniać wytarte stawy kolanowe albo biodrowe ! Ilu z nich będzie na zasiłkach chorobowych i rentach ? Za pieniądze innych którzy swoje zdrowie tracą pracując na takich pasożytów którzy po powrocie z pracy maja jeszcze siłę na bieganie ! ZUS i notować uczestników ! W razie wymiany stawu 100% odpłatności za protezy i leczenie !! 09:01, 22.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

do sadkado sadka

0 0

Ty tak na poważnie? 09:49, 22.01.2021


mielczanin 82 mielczanin 82

0 0

Kiedyś na pasie mieleckiego lotniska lądowały samoloty . Teraz po nim się biega. Ciekawe kiedy całkiem zostanie zabudowany. 09:41, 23.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%