Zamknij
REKLAMA

Szybkie pływanie mieleckich zawodników w Lesku

12:01, 06.11.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W Lesku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w Pływaniu. Pływacy Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” i Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu wywalczyli w ogólnej klasyfikacji 47 medali w tym 20 złotych, 12 srebrnych i 15 brązowych i w ogólnej klasyfikacji zajęli II miejsce. Najlepszymi zawodnikami w kategorii 12 lat okazali się Maja Tchórzewska (trener Joanna Rusek) i Mikołaj Wilk (trener Robert Wieczorek).

Miejsca na podium zajmowali:

- Adrian Ochalik – I miejsce na 50 m st. grzbietowym, I miejsce na 100 m st. motylkowym,  I miejsce na 50 m st. motylkowym, I miejsce na 100 m st. grzbietowym, II miejsce na 50 m st. dowolnym, III miejsce na 100 m st. dowolnym

- Mikołaj Wilk – I miejsce na 100 m st. zmiennym, I miejsce na 50 m st. klasycznym, I miejsce na  100 m st. klasycznym, II miejsce na 100 m st. dowolnym, III miejsce na 50 m st. dowolnym, II miejsce na 50 m st. motylkowym

- Filip Blicharz – I miejsce na 50 m st. dowolnym, I miejsce na 100 m st. dowolnym,  III miejsce na 100 m st. zmiennym, III miejsce na 100 m st. klasycznym, III miejsce na 50 m st. motylkowym, III miejsce na 50 m st. klasycznym,

- Weronika Dubiel – I miejsce na 50 m st. motylkowym, II miejsce na 100 m st. motylkowym

- Alvaro Marcinek – III miejsce na 100 m st. grzbietowym.

Trener Robert Wieczorek

- Maja Tchórzewska  - I miejsce na 100 m st. zmiennym, I miejsce na 100 m st. motylkowym, I miejsce na 100 m st. klasycznym, II miejsce na 100 m st. dowolnym, I miejsce na 100 m st. grzbietowym,

- Maja Ftara – I miejsce na 50 m st. klasycznym, II miejsce na 50 m st. grzbietowym, II miejsce na 100 m st. dowolnym, III miejsce na 50 m st. dowolnym, III miejsce na 50 m st. motylkowym

-Zuzanna Miśkiewicz – III miejsce na 50 m st. grzbietowym

Trener Joanna Rusek

- Liberto Marcinek – I miejsce na 50 m st. grzbietowym, I miejsce na 100 m st. grzbietowym II miejsce na 50 m st. dowolnym, II miejsce na 100 m st. dowolnym

- Oliwia Trojnacka - I miejsce na 100 m st. motylkowym,  II miejsce na 100 m st zmiennym, II miejsce na 100 m st. dowolnym, II miejsce na 100 m st. grzbietowym, III miejsce na 50 m st. motylkowym

- Amelia Kuśnierz – III miejsce na 100 m st. klasycznym, III miejsce na 50 m st. klasycznym

- Norbert Baran – III miejsce na 100 m st. dowolnym

Trener Bogusław Omiotek

Swoje wyścigi wygrali również zespoły sztafetowe 4 x 50 m st. zmiennym w składzie: Liberto Marcinek, Mikołaj Wilk, Oliwia Trojnacka, Maja Ftara, oraz 4 x 50 m st. dowolnym w składzie: Liberto Marcinek, Filip Blicharz, Oliwia Trojnacka i Maja Ftara.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Alvaro i Liberto...Alvaro i Liberto...

1 0

My god... 20:52, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone