Zamknij
REKLAMA

Parafia pw. MBNP zaprasza na odpust. Będzie koncert uwielbienia

23:32, 22.06.2022 | PC
REKLAMA

Mielecka parafia pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy szykuje się do odpustu. W programie znalazł się koncert, ale też uroczysta msza święta z udziałem biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża.

Odpustowe wydarzenia rozpoczną się w sobotę 25 czerwca o 19:00. Wówczas odbędzie się MIELECKI WIECZÓR MARYJNY – Misterium o Ikonie Matki Bożej Nieustającej Pomocy prowadzone przez młodzież przy figurze Matki Bożej, dziedzińcu plebanii.

W niedzielę 26 czerwca o 20:00 zaplanowany został KONCERT UWIELBIENIA.  Wystąpi zespół iGramy z Pokusą wraz z księdzem Tomaszem Rąpałą. Muzyczne spotkanie przewidziane jest również przy figurze Matki Bożej.

To, co nazywamy koncertem uwielbienia, nie polega wyłącznie na wysłuchaniu zaproponowanych przez artystów utworów. W takim koncercie uczestniczy się czynnie, śpiewając wraz z wykonawcami na scenie, wyznając przez to osobiście swą wiarę.

O godzinie 12:00 w poniedziałek 27 czerwca odbędzie się uroczysta SUMA ODPUSTOWA pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Jeża. Przewidziane są Jubileusze Małżeńskie, ale także błogosławieństwo nowych drzwi wejściowych do kościoła, napisu dedykującego świątynię oraz odnowionej zakrystii.

Dodatkowo w poniedziałek msze święte z kazaniem o godzinach: 6:00, 7:30, 9:00, 17:00, 19:00.


 

(PC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%