Zamknij
REKLAMA

Joanna Aleksandrowicz wystąpi na Zamku w Baranowie Sandomierskim

14:26, 29.11.2021 | mb
Skomentuj
REKLAMA

Zamek w Baranowie Sandomierskim zaprasza na mikołajkowy koncert. Wystąpi Joanna Aleksandrowicz.

Już w niedzielę 5 grudnia na Zamku w Baranowie Sandomierskim odbędzie się mikołajkowy koncert filmowo-musicalowy Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”. Publiczność wysłucha niezapomnianych utworów z polskich filmów.  

Joanna Aleksandrowicz - aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od Nocy Do Nocy” który zagrała na ponad 180 scenach muzycznych w Polsce i za granicą.

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów.

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie z bandem i kwartetem smyczkowym w roku 2020 miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk.

W lato 2021 zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 magicznych koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Koncert ten cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce.

Kameralny koncert odbędzie się w Salonie Malinowym w Zamku w Baranowie Sandomierskim. Rozpocznie się o godzinie 15:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest organiczna i obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.


(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%