Zamknij
REKLAMA

Kolejne edycje studiów podyplomowych w Mielcu

00:00, 02.12.2019 | Artykuł sponsorowany

Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu w dwudziestym pierwszym  roku swojej  działalności, oprócz prowadzonych studiów licencjackich i magisterskich, oferuje także studia podyplomowe. Po raz XXI uruchomione zostają dwusemestralne studia podyplomowe z zakresu ZARZĄDZANIA OŚWIATĄ. Studia kierowane są do osób planujących ubieganie się o stanowisko dyrektora przedszkola, szkoły lub placówki oświatowej, pracowników administracji oświatowej samorządowej i rządowej, dyrektorów i wicedyrektorów szkół i przedszkoli oraz nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje, wiedzę i umiejętności w zakresie planowania, aplikowania i zarządzania funduszami pochodzącymi ze środków Unii Europejskiej.

Ponadto uczelnia uruchamia w tym semestrze studia podyplomowe z zakresu: ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY,  RACHUNKOWOŚCI I FINANSÓW oraz PRZYGOTOWANIA PEDAGOGICZNEGO. 

Jak w poprzednich latach  rozpoczynamy również kolejną edycję prestiżowych studiów ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM - STUDIA MENADŻERSKIE TYPU MBA. Program studiów ma charakter interdyscyplinarny i ma za zadanie przygotować kadrę kierowniczą do zarządzania zarówno w warunkach kryzysu, jak również wtedy, kiedy przedsiębiorstwo jest w doskonałej kondycji, a zarząd poszukuje metod wzrostu jego wartości.

Wszystkie wykłady i obrona prac dyplomowych odbywa się  w siedzibie WSGiZ w Mielcu przy ulicy Warszawskiej 1.

Bliższe informacje dotyczące podjęcia w/w studiów udziela Dziekanat WSGiZ pod numerem tel. 17 7735350, jak również zamieszczone są na stronie uczelni www.wsgiz.mielec.pl

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA