Zamknij

Dwieście osób pielgrzymowało do kapliczki cudami słynącej [FOTO]

05:47, 03.05.2014 Aktualizacja: 02:13, 06.05.2014
Skomentuj

To już wieloletnia tradycja. Wierni z parafii Trójcy Świętej 3 maja poszli w krótką pielgrzymkę do leśnej kapliczki Matki Bożej Częstochowskiej.

Kapliczka przy drodze Mielec - Kolbuszowa istnieje kilkadziesiąt lat, powstała jeszcze przed II wojną światową. Zwana jest także kapliczką drogowców. Znane są opowieści o cudach, których doświadczyły osoby modlące się przy kapliczce.

hm

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%