Zamknij
REKLAMA

Laminaty pełne kolorów - to jest to!

14:54, 02.04.2021 | Materiał partnera

Każdy z nas chce mieć mieszkanie urządzone tak, aby spełniało wszelkie nasze oczekiwania. Stąd też inwestujemy w meble, dywany, zasłony, sprzęt AGD, itp. Tym samym zyskujemy swoje miejsce na Ziemi, w którym dobrze się czujemy. Spędzamy tam wiele czasu, warto więc mieszkać w otoczeniu, sprawiającym nam przyjemność. Dobrze dobrana kolorystyka, odpowiedni wystrój - wszystko to ma kluczowe znaczenie. Warto więc szukać rozwiązań, które pomogą nam zachować nasz dobrostan.

  1. Laminaty, po które warto sięgnąć
  2. Kupujmy laminaty tylko z najwyższej półki

Laminaty, po które warto sięgnąć

Przystępując do wyposażenia naszego mieszkania, apartamentu, czy też wolnostojącego domu, warto posiłkować się tym, co można znaleźć w internecie. Jest on kopalnią wiedzy oraz rezerwuarem pomysłów a także nietypowych rozwiązań technicznych. Im więcej będziemy wiedzieć na dany temat, tym lepsze decyzje podejmiemy. Stąd też koniecznie trzeba czytać fachowe artykuły, zaglądać na vlogi, czy też tutoriale, by zobaczyć, co można zrobić, aby mieszkało nam się lepiej oraz ładniej. Warto pamiętać o tym, że niekoniecznie musimy być zdani, np. na gotowe meble z marketu, czy też płyty ścienne o określonych wzorach. Intrygującym rozwiązaniem, po które warto sięgnąć, mogą być laminaty od firmy Patron-Bis. Od ponad dwudziestu lat dostarcza ona na polski rynek zróżnicowane laminaty, które mogą odmienić oblicze naszego domu. Są to produkty najwyższej jakości, dzięki którym można wykonać nietypowe blaty do kuchni, okładziny na ścianę, czy też oryginalne meble. Warto przyjrzeć się im z bliska. W witrynie internetowej znajdziemy liczne wzory, pozwalające na stworzenie spersonalizowanej przestrzeni, w której będziemy się wyśmienicie czuli. 

Kupujmy laminaty tylko z najwyższej półki

Dobrej jakości laminat wykonuje się z kilku warstw papieru, zaimpregnowanych specjalnymi żywicami. Warstwy te sprasowuje się pod dużym ciśnieniem. Gotowy laminat przykleja się potem do odpowiedniej powierzchni - przeważnie są to płyty wiórowe. Powstałe w ten sposób blaty, meble, czy też płyty ścienne, itp., są tańsze od produktów wykonanych z, np. z drewna. Jeśli odpowiednio będziemy je traktować oraz prawidłowo montować i zabezpieczać, zwłaszcza na krawędziach cięcia, powinny przetrwać z nami dość długi czas. Warto też pamiętać o tym, by np. w kuchni nie stawiać na nich rozgrzanych garnków czy też patelni, bo pod wpływem wysokiej temperatury mogą się odbarwić lub odkształcać. W ofercie firmy Patron-Bis znajdziemy więc bez kłopotu laminaty meblowe, laminaty hpl, płyty wiórowe, kleje, a także Solid Surface, czyli żywice akrylowe łączone z minerałami, stosowane np. w brodzikach, wannach czy na elewacjach. Bardzo ciekawym produktem jest laminat hpl, który może być stosowany jako okładzina do ścian zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Oczywiście w zależności od miejsca montażu należy dobrać odpowiedni laminat. Warto podkreślić, że wszystkie produkty dostępne na stronie przedsiębiorstwa, spełniają rygorystyczne normy europejskie oraz są dopuszczone do pełnego użytkowania, np. w budownictwie, czy też przemyśle meblarskim. Portfolio ich produktów cały czas się rozszerza, a więc możemy mieć pewność, że każdy kto ma ochotę na niebanalne kolory oraz wzory we własnym mieszkaniu, na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Oferta może także przypaść do gustu producentom mebli, czy też wytwórcom blatów roboczych do kuchni, itp. Z pewnością warto zapamiętać ten adres internetowy na przyszłość, by sięgnąć po ich laminaty w odpowiednim momencie.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%