Zamknij
REKLAMA

Najlepsze gry na PS4! Gdzie ich szukać?

15:12, 12.01.2021 | Materiał partnera

Choć od premiery PS4 minęło już 7 lat, ta wersja konsoli wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Sony zaproponowało swoim klientom nowy wymiar rozrywki. I nie spoczęło na laurach! Mimo że w listopadzie 2020 roku przywitaliśmy następcę PS4, to nie oznacza, że posiadacze starszej wersji mogą odłożyć pady na półkę. Oto najciekawsze gry na PS4 wydane w minionym roku. Sprawdź, gdzie ich szukać!

5 najciekawszych gier na PS4 2020

Cyberpunk 2077

Nasze zestawienie nie mogło rozpocząć się inaczej. Cyberpunk 2077 był najbardziej wyczekiwaną grą 2020 roku. Choć to najnowszy tytuł w naszym zestawieniu, zdążył już zebrać wiele recenzji od szalenie entuzjastycznych po dość chłodne i bardzo krytyczne. Gracze odwiedzają cyberpunkowe miasto przyszłości Night City. Wcielają się w postać V – najemnika poszukującego klucza do nieśmiertelności. Za całym zamieszaniem stoi polskie studio CD Projekt Red. To główny powód, dla którego oczekiwania dotyczące gry w Polsce były tak ogromne. Czy nowy tytuł jest równie dobry co Wiedźmin 3: Dziki Gon? Niech każdy przekona się na własnej skórze!

Assassin’s Creed: Valhalla

To gra, o której można śmiało powiedzieć: kultowa. Tym razem przenosimy się do IX wieku, gdy Anglia zmaga się z najazdami Wikingów. Razem z bohaterem przemierzymy ją wzdłuż i wszerz. Skrócimy parę koronowanych głów i zawiążemy kilka ciekawych sojuszy. Twórcy gry zadbali o klimatyczną oprawę muzyczną i ciekawą fabułę. Gracze mają do wyboru aż trzy poziomy trudności. Dzięki temu mogą dopasować rozgrywkę do swoich potrzeb.

Yakuza: Like a Dragon

To kontynuacja serii gier stworzonych przez Ruy ga Gotoku Studio, która miała premierę w listopadzie 2020 roku. Tym razem wcielamy się w postać Ichibana Kasugi, który wychodzi z więzienia i trafia do Jokohamy. Szuka swojego miejsca w świecie, który, delikatnie mówiąc, sporo się zmienił. Na szczęście znajduje sojuszników, którzy pomogą mu wyrównać rachunki z przeszłości. Rozgrywka odbywa się w systemie turowym. Czego możemy się spodziewać po tej części? Ciekawej historii, spektakularnych walk i nawiązań do poprzednich gier z serii.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Manhattan potrzebuje bohatera w zastępstwie za Spidermana – i to szybko! Na szczęście Peter Parker ma kogo szkolić. W grze będącej kontynuacją poprzednich części cyklu wcielamy się w postać Miles’a Morales’a, który uczy się, jak być Spidermanem. Gra jest dostępna zarówno na PS4, jak i na najnowszą generację konsoli, czyli PS5.

The Last of Us Part II

Last but no least! W drugiej części bardzo dobrze przyjętej serii studia Naughty Dog trafiamy do Stanów Zjednoczonych 25 lat po wybuchu tajemniczej epidemii. To pozycja obowiązkowa dla miłośników postapokaliptycznych klimatów. Tytuł wyróżnia się ciekawą fabułą, doskonale dopracowaną grafiką i przejmującą muzyką. The Last Part of Us II przez wielu uważany jest za jedną z najlepszych gier na PS4 w mijającym roku.

Jeżeli szukasz gier na PS4, to koniecznie zapoznaj się z encyklopedią gier serwisu Gram.pl, która jest dostępna na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA