Zamknij
REKLAMA

Drewniane domki całoroczne - ciekawa propozycja dla wszystkich

13:35, 15.01.2020 | Materiał partnera

W ostatnich latach bardzo modne i popularne stały się domy i domki produkowane z drewna. Firma Eko Architektura, której jest Pan dyrektorem, zajmuje się taką produkcją. Proszę powiedzieć kilka słów o firmie.

Firma, w której mam zaszczyt pracować istnieje na rynku już ponad 10 lat, więc przez ten okres nabrała sporego doświadczenia, zyskała liczne grono zadowolonych klientów. Nasze wyroby znane są w Polsce i za granicą. Główne zalety Eko Architektury to dobrze rozwinięte zaplecze maszynowe, świetni ludzie, którzy pracują z nami od lat. Firma zatrudnia pracowników produkcji, montażystów, grafików i projektantów. Wszyscy są otwarci na nowości, potrafią wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Każdy z nas lubi to, co robi, więc z chęcią doradzamy i podsuwamy najlepsze rozwiązania. Dla naszych przyszytych klientów bardzo ważna jest cena. I w tej kwestii możemy zaproponować bardzo korzystną ofertę. Jeżeli ktoś z Państwa znajdzie taki sam produkt w lepszej ofercie, zmienimy cenę. Oferujemy liczne rabaty i promocje. Nasze zamówienia realizujemy sprawnie i w całości. Produkcja domku trwa około 3 tygodnie od dnia złożenia zamówienia, montaż to średni dwa dni. Mówię tu o domkach, które są w stałej ofercie. Produkcja domków na indywidualne zamówienia klienta trwa dłużej, ponieważ domek musimy zaprojektować, wycenić, zakupić potrzebne materiały. Muszę dodać, że wycena i projekt tworzymy za darmo. Można śmiało się z nami skontaktować, a my pomożemy stworzyć dom marzeń.  Sprzedawane wyroby są produkowane z najlepszej jakości drewna sosnowego i jodłowego, pochodzącego ze Skandynawii. Dzięki temu mają Państwo gwarancję jakości.

Faktycznie, brzmi zachęcająco. A jakie wyroby produkujecie. Czy są to tylko domki?

Oczywiście, że nie. Wykonujemy:

  1. domki letniskowe i ogrodowe.
  2. altany, sauny, wiaty, garaże.
  3. akcesoria.

Naszym bardzo ciekawym produktem, z którego jesteśmy dumni są drewniane domki całoroczne. Wykonujemy produkty w różnych stylach, od klasycznego po nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Każdy klient może znaleźć w naszej ofercie produkt dostosowany do swoich wymagań oraz budżetu.

Wspomniał Pan o domach drewnianych całorocznych. Proszę opowiedzieć o nich coś więcej.

Nasze drewniane domki całoroczne charakteryzują się klasą energooszczędną, która ma energooszczędny system izolacji cieplnej. Domy posiadają podwójne ściany, dobrej klasy drzwi i okna wykonane z drewna sosnowego, dwuszybowe, wyposażone są w materiały i systemy uszczelniające. W razie potrzeby można u nas zamówić zestaw ocieplenia do podłogi, ścian dachy. Montaż domku, w zależności od jego wielkości, trwa do 7 dni. Domu są różnej wielkości, najmniejsze mają ok. 30 m2, a największe ok. 80 m2. Mogą być parterowe lub jednopiętrowe. Ceny domów wahają się od 70 do 260 tys. złotych. Oferujemy również różne warianty fundamentów.

A jakie zalety ma drewniany dom? Czy jest lepszy do murowanego?

Zalet jest mnóstwo. Drewno to produkt naturalny, odnawialny, więc wyroby są ekologiczne. Nasze domy są idealnie wykonane i zaprojektowane, wytrzymają długi lata. Oczywiście ważne, aby dom został odpowiedni zaimpregnowany i pomalowany. Drewniane domy są dobre dla alergików, ponieważ nie unosi się w nich kurz. Zapewniają naturalną wilgotność powietrza, pochłaniają nadmiar wilgoci. I co bardzo ważne, drewniane domy zużywają mniej energii. Poza tym udowodnione, że drewno pozytywnie działa na ludzi. Wydziela olejki eteryczne, które dobrze działają na drogi oddechowe, naturalny kolor pozytywnie wpływa na stan psychiczny, poprawia nastrój. I tworzy klimat, który zapewnia relaks i odpoczynek.

Gdzie mieści się firma, można się z Państwem kontaktować?

Firma ma siedzibę w Białymstoku, dział obsługi czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 18. Można kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, jak to woli. Nasi konsultancie zawsze chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Dojedziemy w każdej miejsce, towar dowożony jest na paletach. Na naszej stronie internetowej jest galeria, można obejrzeć nasze projekty.

Z tego co Pan opowiedział, można śmiało polecić firmę Eko ArchitekturaWidać, że firma dba o swoich klientów i wychodzi naprzeciw im oczekiwaniom. Zapraszam w imieniu Dyrektora do kontaktu.

?

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA