Zamknij
REKLAMA

Przecław pokazał, że to może mieć sens. Co z Mielcem?

20:24, 14.11.2020 | P.C

Serca na plastikowe nakrętki pojawiają się w kolejnych miejscowościach w kraju. W powiecie mieleckim pierwsze ustawił samorząd Przecławia. Wcześniej była próba uruchomienia takiej inicjatywy w Mielcu.

ZOBACZ WIDEO

Serce w przecławskim Rynku zapełnia się dosyć szybko. Mieszkańcom okolicy ten pomysł przypadł do gustu, zaangażowali się.

Jak to działa? 

Mieszkańcy Mielca póki co czekają na takie serca w mieście. Co możliwe jest w Przecławiu, nie było dotychczas realne w Mielcu. Jeden z radnych wystąpił do magistratu z propozycją ustawienia serc na nakrętki. Urząd odpowiedział, że nie ma na ten cel pieniędzy, być może fundusze znajdą się w budżecie miasta 2021.

Wiele na to wskazuje, że warto poszukać pieniędzy na mieleckie serca na nakrętki.
 

Czy w Mielcu powinny powstać pojemniki na nakrętki plastikowe?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
TAK 84%
NIE 16%
(P.C)

Redaktor naczelny portalu hej.mielec.pl, dziennikarz od kilkunastu lat (m.in. Echo Dnia, Gazeta Wyborcza - dział sportowy, Radio Puls FM). Do 2019 roku rzecznik prasowy PGE FKS Stal Mielec. Były zastępca komendanta Hufca ZHP w Mielcu, wcześniej także szef mieleckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kształcił się również jako specjalista do spraw ochrony środowiska.

Przemysław Cynkier
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%