Mielec - Na Sygnale - Kronika Policyjna

Zamknij

Kompletnie pijany rowerzysta zatrzymany przez dzielnicowych

Marietta Mateja-Nowak Marietta Mateja-Nowak 18:00, 12.06.2026 Aktualizacja: 16:31, 12.06.2026
Kompletnie pijany rowerzysta zatrzymany przez dzielnicowych KPP Mielec

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali 47-letniego mieszkańca Malinia, który kierował rowerem będąc pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 16. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na rowerzystę, którego sposób poruszania się po drodze wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli ich przypuszczenia szybko się potwierdziły.

Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że 47-letni mieszkaniec Malinia miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem stwarzał zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Policja przypomina, że kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości jest wykroczeniem, za które grożą dotkliwe konsekwencje prawne.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%