Zamknij
REKLAMA

W piątek w Mielcu uroczystości katyńskie

18:41, 25.06.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Mielecki Komitet Katyński, wraz z samorządami miasta i powiatu, serdecznie zaprasza wszystkich mielczan na uroczystości upamiętnienia ofiar Zbrodni Katyńskiej, które odbędą się w dniu 26 czerwca br.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 12:00 mszą świętą w bazylice mniejszej pod wezwaniem św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Mielcu. Po czym nastąpi odsłonięcie 9 nowych tabliczek memoratywnych na Mieleckiej Ścianie Katyńskiej.

Po uroczystościach zaplanowane jest kuluarowe spotkanie w DPS przy ul. Sitki, celem którego będzie promocja II wydania „Mieleckiego Słownika Katyńskiego. Nierozstrzelana Pamięć”.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA