Zamknij
REKLAMA

Fit festyn w Podleszanach [FOTO]

08:59, 27.06.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Zdrowie, aktywny tryb życia oraz zagrożenia wynikające z cukrzycy były motywami przewodnimi niedzielnego festynu „FIT Rodzinka”, zorganizowanego w Podleszanach przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Szkół w Podleszanach oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Podleszanach.

Piknik promujący zdrowy styl życia okazał się strzałem w dziesiątkę. Na tereny szkolne przybyli mieszkańcy nie tylko Podleszan, ale i okolicznych miejscowości. Znak do rozpoczęcia wspólnej zabawy dali Józef Piątek Wójt Gminy Mielec, Halina Cygan, dyrektor ZP w Podleszanach, Danuta Zaremba, prezes PSD koło terenowe w Podleszanach oraz Damian Małek, dyrektor SOKiS. 

– Bardzo się cieszę, że tak chętnie przyjęliście zaproszenie do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia. Czeka na nas wiele atrakcji i przekonany jestem, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo dziś obchodzimy „dzień Taty”, dlatego szanowni Ojcowie przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, dużo, zdrowia, radości i dumy z waszych pociech. Pewnie w domach pojawiły się już jakieś małe niespodzianki z okazji Waszego święta, ale przekonany jestem, że tę najwspanialsze zobaczycie zaraz w programach artystycznych przygotowanych przez dzieci – powiedział na rozpoczęcie, Józef Piątek. 

Do wspólnego świętowania dołączyli również Bogdan Cygan, Przewodniczący Rady Gminy z Radnymi Anetą Malec, Jerzym Krawczykiem i Zbigniewem Wicherskim oraz dyrektorki Szkół Gminy Mielec. 

Poza występami przygotowanymi przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książnicach, Zespołu Szkół w Podleszanach, Szkoły Podstawowej w Rydzowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzędzianowicach oraz Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej efekty swojej pracy zaprezentowali również artyści z Fili Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Na scenie wystąpiła Grupa Wokalna „Wolanki”, Zespół Tańca Estradowego „Rytm I” i „Rytm II”, Grupa Taneczno-Ruchowa „ISKIERKI” oraz Dziecięca Grupa Wokalna.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone