Zamknij
REKLAMA

Dulcza Mała bawiła się na pikniku [ZDJĘCIA]

10:19, 17.09.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

15 września w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej odbył się X Piknik Integracyjny dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Naprzód ku nowej przygodzie – oto my!”.

Moc atrakcji, pogodna atmosfera, szczęśliwe i uśmiechnięte rodziny – tak w skrócie można opisać przebieg niedzielnego popołudnia w Dulczy Małej.

A działo się wiele. Piknik rozpoczęły występy dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola „Radosny Start” w Radomyślu Wielkim, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej oraz Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Pniu. Występy wprowadziły zebranych w dobry nastrój i dostarczyły wiele pozytywnych wrażeń artystycznych.

Na scenie pojawiali się kolejno: Victor Febo, który swoim pokazem iluzji zaczarował publiczność oraz grupa taneczna Gsquad ze Szkoły Tańca Dirty Dance Studio w Mielcu.  Muzyczne rytmy dancehall przeniosły widownię na  słoneczną Jamajkę.   

Z dużym zainteresowaniem spotkał się pokaz technik karate  w wykonaniu dzieci i młodzieży z klubu Sportowego Kyokushin Karate SEIKEN sekcja Radomyśl Wielki. Pokaz poprowadził  sensei Krzysztof Kolbusz, uczestniczyli w nim również senseiowie: Adam Jachym oraz Ireneusz Pietryka.  Senseiowie zaprezentowali testy temashiwari (łamanie bloków) trzema technikami. Były to kolejno: technika empi – sensei Adam,  technika shuto – sensei Ireneusz, technika seiken – sensei Krzysztof.

Sporo działo się również poza sceną, gdzie można było spotkać wielu ludzi z pasją. Gościli u nas między innymi pan Suren Vardanian – słynny ilustrator książek, który rysował dzieciom piękne portrety. Pojawiła się grupa motocyklistów robiąc ogromne wrażenie na wszystkich zebranych. Imprezę wzbogacały pokazy astronomiczne oraz zajęcia z robotyki. W kąciku urody można było pomalować  twarz, paznokcie, zrobić oryginalną fryzurę a pani Martynka czarowała piękne zwierzęta  z balonów.

Dodatkowo do dyspozycji zebranych były dmuchane atrakcje, fotobudka oraz kawiarenka i wiejski stół. Strażacy tradycyjnie częstowali pyszną grochówką.

Wszyscy zebrani mieli możliwość uczestniczyć w loterii fantowej, w której do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród. Imprezę zakończyły animacje w wykonaniu grupy Jaszczur i Przyjaciele.

Był to dzień niezwykły, pełen emocji i atrakcji, a duża frekwencja była pozytywnym zaskoczeniem. Trzeba podkreślić, że wszystkie atrakcje były dostępne dla zebranych nieodpłatnie, a to za sprawą wielu ludzi dobrej woli, którzy swoją ofiarnością pomogli nam sprawić radość naszym uczniom i ich przyjaciołom.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone